چرا تبلیغ‌کنندگان باید توصیه‌های Google Ads را دوباره ارزیابی کنند

تغییر جدیدی که برای تبلیغ‌کنندگانی که این را اعمال کرده‌اند اعمال می‌شود، تعریف توصیه را به تغییر می‌دهد انواع مسابقه متقابل – حذف انواع عبارت/تطابق دقیق به نفع یک کلمه کلیدی تطابق گسترده در یک گروه تبلیغاتی.

برای لحظه ای به این فکر کنید.

اگر آنچه امروز با آن موافقت می کنید فردا می تواند کاملاً متفاوت باشد، چگونه تبلیغ کنندگان می توانند به یک توصیه واحد از Google اعتماد کنند؟

در حال حاضر هیچ توصیه ای را نمی توان به صورت اسمی در نظر گرفت.

گوگل سعی کرد شرکای خود را وادار کند تا در صورتی که می‌خواهند شرکا نشان خود را حفظ کنند، از یک درصد امتیاز بهینه‌سازی دقیق پیروی کنند. آزار از اخراج توصیه به تهدیدی علیه اخلاق آژانس و نتایج مشتری تبدیل شد.

همچنین، باید در تلاش‌های خود کوشا باشید تا مطمئن شوید توصیه‌های موجود دقیقاً همان کاری را که فکر می‌کردید انجام می‌دهند، انجام می‌دهند.

چند دقیقه وقت بگذارید و تنظیمات خود را بررسی کنید و از هرگونه توصیه مشکوک انصراف دهید.

استفاده از همه توصیه‌های Google Ads را خاموش و موقتاً متوقف کنید.

چرا؟

یک حرکت خشمگین دیگر

اکنون ممکن است تعریف توصیه‌های Google Ads روان باشد، اما کار، توجه به جزئیات و تعهد شما اینطور نیست.

با رفتن به قسمت می توانید همه چیز را ببینید مدیریت کنید تب در رابط وب

اکنون به همه توصیه می‌کنم که توصیه‌های معنادار را از توصیه‌ها دریافت کرده و به میل خود اجرا کنند – فقط از طریق توصیه Google Ads درخواست نکنید.

اگر توصیه قبلی را اعمال کرده باشید، این قوانین جدید تا 19 ژانویه به حساب شما منتقل می شود، مگر اینکه انصراف دهید.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


توصیه‌های مشابهی مانند «گسترش دسترسی خود با شرکای جستجوی Google» یا «استفاده از هدف‌گیری بهینه‌شده» نیز بدون توجه به یانگ وجود دارد. استقبال از این توصیه‌های تورم‌زا و هزینه‌های اولیه در زیر لنز امانت‌داری دشوار است.

این سال جدید است و باید در رویکرد به توصیه‌های تبلیغاتی گوگل یک «شما جدید» باشید.

گوگل گفت که این تغییر توصیه «تاثیری منفی بر عملکرد شما ندارد» اما هیچ حقایق یا داده‌ای برای پشتیبان‌گیری از آن بیانیه ارائه نکرد.

اگر Google Ads بتواند قوانین نوع تطابق را برای این نوع توصیه تغییر دهد، بعد چه می‌شود؟

این عالی نیست. سابقه هشدار دهنده است.

— گیل گیلدنر (@gilgildner) 4 ژانویه 2023

تا به حال.

نکته مهم این است که شما هنوز باید هر کاری را که توسط توصیه ها اجرا شده است پیاده سازی کنید! خاموش کردن آنها ممکن است شما را از سردرد در جاده نجات دهد.

درباره نویسنده

گرگ فین

به عنوان یک صاحب آژانس، من دوست دارم طوری کار کنم که گویی یک امانتدار هستم که از طرف مشتریانم کار می کند. بهترین علاقه مشتری همیشه #1، #1a و #1b است. صادقانه بگویم، سیستم توصیه‌ها و امتیاز بهینه‌سازی تاریخچه بدنام دارد و به نظر من متفاوت عمل می‌کند.

متاسفانه اینطور نیست.

چرا این یک مشکل است؟

ممکن است بخواهید هر توصیه‌ای که به‌طور خودکار اعمال می‌شود را مجدداً ارزیابی کنید (اگر به توصیه گفته شده اعتماد می‌کنید، حتماً کار را به‌صورت دستی انجام دهید.)

اجازه ندهید گوگل تلاش ها و دلارهای شما را در دستان خود بگیرد.

صبر کنید، آیا توصیه‌های تبلیغات Google مفید نیستند؟

گرگ فین مدیر بازاریابی برای سرو شمال، شرکتی که بازاریابی دیجیتال و توسعه وب را ارائه می دهد. او یک میزبان مشترک است ساعت بازاریابی و نزدیک به 20 سال است که در صنعت دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند. همچنین می توانید گرگ را در توییتر پیدا کنید (@gregfinn) یا لینکدین.


منبع: https://searchengineland.com/reassess-google-ads-recommendations-391025

Google Ads این توصیه را برای کمک به تبلیغ‌کننده برای پاک کردن عبارات اضافی در یک نوع تطابق ارائه کرده است، تنها برای تغییر اساسی توصیه‌ها و قوانین به طور کامل.

اگر کاربران مجبور بودند به عقب برگردند و شرکت کنند، به عنوان شاون الی اشاره می کند، این مشکلی نخواهد بود. اگر این پاکسازی از نوع متقاطع یک توصیه جدید بود، مشکلی نیست.

گفته می شود، برخی از توصیه ها می تواند مفید باشد.

خوشبختانه، این ایده نادرست به کار گرفته شد و ما بیشتر توصیه‌ها را رد کرده‌ایم و فقط توصیه‌هایی را به کار می‌بریم که ضد گلوله هستند.