چرا سایت وردپرس من رتبه بندی نمی شود؟

همچنین ممکن است بخواهید هنگام به روز رسانی یا طراحی سایت خود به دنبال سازندگان صفحه باشید. این افزونه ها به شما کمک می کنند تا وب سایت خود را با استفاده از یک رابط بصری کشیدن و رها کردن بسازید.

هنگام ایجاد تغییرات در موضوع و افزونه های وب سایت خود، نتایج آزمایش های وب سایت خود را در نظر داشته باشید. هر گونه تغییری که در محتوای خود ایجاد کنید بر بهینه سازی سایت شما تأثیر می گذارد.

پلاگین های پیشنهادی برای کش هستند مجموع کش W3، WP Super Cache و WP-Optimize.

با قدرت Google Core Web Vitals، می توانید اطلاعات دقیقی در مورد هر مشکلی که سرعت سایت شما را کند می کند، دریافت کنید.

تحقیق در مورد محتوایی که متناسب با صنعت شما باشد، همیشه باید اولین گام شما برای بازدید مجدد باشد، اگر سایت شما آنطور که می خواهید رتبه بندی نمی کند.

پلاگین ها و تم ها نان و کره وردپرس هستند، اما تاثیر بسیار زیادی بر رتبه بندی سئو دارند که برخی از کاربران ممکن است فکر کنند.

برای یافتن برخی از رایج ترین دلایل رتبه بندی نشدن سایت وردپرسی خود و نحوه حل آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اطمینان حاصل کنید که سایت شما از دید موتورهای جستجو پنهان نیست

این بازرس URL ابزار بینش هایی را در مورد صفحات ایندکس شده به شما ارائه می دهد.

نتایج بازرس URL کنسول جستجوی گوگل

چرا سایت وردپرس من رتبه بندی نمی شود - تصویر قهرمان

مهم است که به خاطر داشته باشید که اضافه کردن یک کلمه کلیدی باعث بهبود رتبه شما نمی شود. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که شرکت شما از آن پیروی می کند بهترین شیوه های سئو برای محتوای کامل و مرتبط

درک کنید که گوگل چگونه سایت شما را با کنسول جستجو می بیند

ممکن است برای برخی از کاربران تعجب آور باشد که تمام نصب های جدید وردپرس موتورهای جستجو را به طور پیش فرض مسدود می کنند.

چندین ابزار رایگان و پولی برای انجام تجزیه و تحلیل رقبا وجود دارد که عبارتند از سمروش، Moz و اهرفس. با استفاده از ابزارهایی مانند این، می‌توانید ممیزی کامل محتوا را انجام دهید و ببینید رقبای شما ممکن است در چه موقعیت‌هایی برتر و ضعیف باشند.

برخی از افزونه های کش ساده هستند و فقط بر جنبه ذخیره سازی تمرکز دارند. سایرین تنظیمات CDN، کوچک سازی فایل ها و موارد دیگر را خواهند داشت.

افزونه‌های ذخیره‌سازی با ارائه نسخه‌ای که اخیراً از محتوای سایت ذخیره شده در اختیار کاربران قرار می‌دهند، به عملکرد کمک می‌کنند. این امر زمان انتظار برای اتصال به سرور را کوتاه می کند.

این قابلیت مشاهده در موتورهای جستجو تنظیمات در وردپرس برای جلوگیری از کشف سایتی که به طور کامل ساخته نشده است توسط موتورهای جستجو وجود دارد. هنگامی که وردپرس شما برای عمومی شدن آماده شد، این تنظیم به راحتی غیرفعال می شود.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید مطمئن شوید که افزونه مورد نظر شما قبل از نصب آن را انجام می دهد:

  • متادیتا و تگ های گراف باز را سفارشی می کند.
  • از طرحواره یا داده های ساخت یافته پشتیبانی می کند.
  • تراکم کلمه کلیدی شما را امتیاز می دهد.
  • کیفیت محتوا، خوانایی و پیوند داخلی شما را درجه بندی می کند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

در حالی که هزاران تم برای انواع وب سایت ها ساخته شده اند، اما همه آنها برای موتورهای جستجو ایده آل نیستند.

چیزی که باید به آن توجه داشت این است که وب سایت شما احتمالاً محتوای بسیار بیشتری نسبت به هر سایت دمو دارد. با این حال، خوب است قبل از اینکه آن را نصب کنید، مشخص کنید که آیا تم دارای پرچم قرمز است یا خیر.

افزونه های سئو یکی از اولین چیزهایی هستند که بسیاری از کاربران در وب سایت های وردپرسی خود نصب می کنند.

افزونه های پیشنهادی برای سئو هستند Yoast SEO، SEO All-In-One و رتبه ریاضی.

در صورت وجود هرگونه خطا یا اخطار نشانه گذاری، بازرس به شما اطلاع خواهد داد. همچنین مشخص می کند که چرا این خطا رخ داده است.

اغلب، ساده ترین راه برای حل مسائل، بازگشت به اصول اولیه است. سئو تفاوتی ندارد.

آدرس سایت دمو را در آن کپی کنید PageSpeed ​​Insights گوگل برای بررسی عملکرد و آمادگی سئو آن.

نتایج بینش صفحه محتوای نسخه ی نمایشی قالب وردپرس

برای بیش از 20 سال، میزبانی InMotion به کاربران میزبانی وب و ابزار ممتاز داده است. سرعت وب سایت خود را با عملکرد بالای جدید InMotion بهینه کنید برنامه های مدیریت شده وردپرس.

برای خاموش کردن این تنظیمات، وارد داشبورد وردپرس خود شوید. در منوی سمت چپ، مکان یابی کنید تنظیمات، سپس به پیمایش کنید خواندن.

شاید همه چیزهایی را که باید در مورد سئو فنی بدانید تسلط داشته باشید، اما به نظر می رسد سایت وردپرس شما هنوز رتبه خوبی ندارد و می خواهید به ریشه مشکل بروید.

افزونه‌های کش برخی از محبوب‌ترین افزونه‌هایی هستند که پس از نصب وردپرس اضافه می‌شوند.

اگر موضوع مورد علاقه شما یک وب سایت دمو دارد، می توانید یک آزمایش ساده انجام دهید تا ببینید آیا بهینه شده است یا خیر.

کاربران همچنین می توانند بررسی کنند که آخرین بار صفحه آنها چه زمانی ایندکس شده و خزیده شده است.

Google Core Web Vitals

در تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی، می توانید کلمات کلیدی گم شده و به اشتراک گذاشته شده توسط شما و رقیبتان را مشاهده کنید. کلمات کلیدی اشتراکی فرصت هایی را برای بهینه سازی محتوای موجود شما فراهم می کند و کلمات کلیدی از دست رفته می توانند به شما در شناسایی موضوعات برای محتوای جدید کمک کنند.

به دلیل حجیم بودن، این ویرایشگرها می توانند امتیازات Web Core Vitals شما را کاهش دهند. استفاده از ویرایشگر بلوک بومی وردپرس، گوتنبرگ، می تواند به شما کمک کند سرعت خود را حفظ کنید و در عین حال زیبایی پوسته خود را حفظ کنید.

افزونه های وردپرس

این امکان وجود دارد که کلمات کلیدی که برای هدف انتخاب می کنید توسط سایر شرکت های صنعت شما نیز استفاده شود. مطمئن شوید که تجزیه و تحلیل رقبا را در تحقیقات خود لحاظ کنید.

به عنوان محبوب ترین CMS در سراسر جهان، شکی نیست که بسیاری از نتایج برتر در موتورهای جستجو، وب سایت های وردپرسی هستند.

نمودار استفاده از W3 Techs که برترین سیستم های مدیریت محتوا را نشان می دهد
منبع تصویر: W3Techs.com

با میزبانی از VPS کاملاً ایزوله، کاربران با منابع اختصاصی، نمایه‌های کش و قدرت Redis، سرعت میزبانی وردپرس 40 برابر سریع‌تر را تجربه خواهند کرد. با سروری که برای سرعت بخشیدن به وردپرس طراحی شده است امتیازات Core Web Vital را بهبود بخشید.

پلاگین ها و تم ها

بهینه سازی سایت وردپرس همیشه بخش مهمی از استراتژی سئو سایت شما است.

ما همچنین توصیه می کنیم چند افزونه را امتحان کنید تا بهترین افزونه را متناسب با نیاز خود بیابید. مطمئن شوید که هر بار فقط یک پلاگین را آزمایش می کنید، زیرا چندین پلاگین مشابه می تواند منجر به کاهش سرعت و مشکلات سازگاری شود.

افکار نهایی

آزمایش تأثیر تم بر روی Google Core Web Vitals تمرین خوبی است.

علامت را بردارید قابلیت مشاهده در موتورهای جستجو جعبه و حتما ذخیره تغییرات.

تنظیمات مشاهده موتور جستجو در وردپرس

کلمات کلیدی مناسب را برای هدف انتخاب کنید

اگر مطمئن شوید که سایت شما به درستی راه اندازی شده و با محتوای خوب غنی شده است، رتبه موتور جستجوی شما با گذشت زمان افزایش می یابد. مطمئن شوید که وب سایت شما برای هر کاری آماده است. با یک VPS فوق سریع، منابع اختصاصی، و ابزارهای طراحی و نگهداری ممتاز، InMotion Central نحوه استفاده شما از وردپرس را تغییر خواهد داد.


کلید واژه ها موتورها چگونه محتوای شما را پیدا می کنند و می دانند کجا آن را فهرست کنند. اطمینان از اینکه هدف شرکت خود را درک می کنید و کلمات کلیدی هدف به شما کمک می کند مرحله تحقیق کلمه کلیدی.

درباره نویسنده

میزبانی InMotion

به عنوان یک مکان عالی برای کار، با بیش از 30000 نظر مثبت مشتری، هر روز تلاش می کنیم تا مشتریان خود را خوشحال کنیم. ما یک شرکت فناوری متعلق به کارمندان هستیم که با تعهد به جامعه منبع باز و پرورش رهبری فکری فنی در صنعت میزبانی هدایت می‌شویم. با رویکرد ترکیبی فناوری، پشتیبانی از مشتریان متخصص و ابزارهای دیجیتالی با استفاده آسان، موفقیت و رشد ما ناشی از تمایل صادقانه ما برای کمک به موفقیت و رشد کسب و کارها است.


منبع: https://searchengineland.com/why-is-my-wordpress-site-not-ranking-391183

اگر سایت شما ایندکس می شود، اما ترافیک کافی دریافت نمی کنید، ابزار URL Inspector و Google Core Web Vitals را بررسی کنید.

بازرس صفحه و URL

در خواندن صفحه، به پایین بروید تا آن را پیدا کنید قابلیت مشاهده در موتورهای جستجو تنظیمات.

اگر می خواهید سایت شما در صدر موتورهای جستجو قرار گیرد، احتمالاً شروع به تحقیق در مورد بهترین شیوه های سئو کرده اید.

ایجاد یک حساب کنسول جستجوی گوگل به صورت رایگان درک کنید که گوگل چگونه سایت شما را می خزند و سایت شما برای کدام کلمات کلیدی نمایش داده می شود.

از ابزار تست عملکرد استفاده کنید تا بفهمید چگونه بر عملکرد وب سایت شما تأثیر می گذارد.

راه حل های موضوعی

ما همچنین ابزارهای مورد بحث در بخش تحقیقات کلمات کلیدی و رقابتی را برای ابزارهای پیشرفته تر برای ردیابی SEO خود توصیه می کنیم.

افزونه های کش