چسب بتون خرید چسب بتون برای افزایش ملات و بتون و کاشی و سرامیک

چسب بتون خرید چسب بتون برای افزایش ملات و بتون و کاشی و سرامیک

چسب بتن sa12 بصورت مایع بوده و ظاهری شیری رنگ دارند که پس از مصرف کاملاً بی رنگ می اینجا شوند. این محصولات در مقابل رطوبت ، سرما و گرما ، نور ، آتش و ضربه کاملا مقاوم بوده و عمر آنها همانند عمر سیمان در ملات می باشد. استفاده این محصولات در سازه ها ضمن صرفه اقتصادی ، باعث ایجاد مقاومت و استحکام بیشتر سازه ، بالا رفتن سرعت عملیات ،سبک سازی نمودن سازه ها و آنتی باکتریال شدن سازه خواهد شد. چسب بتن sa12 واسطه ای است قوی و چسبنده جهت تعمیرات و آب بندی منابع بتنی آب آشامیدنی، فاضلاب، استخر، نمای ساختمان و کفسازی محوطه ی کارخانجات، فرودگاهها و استادیوم ها، نصب سرامیک و سنگ. این چسب که به آن چسب کاشت آرماتور و کاشت بولت نیز گفته می‌شود، دو جزئی است.

  • باشد، استفاده از چسب بتن اتصال دو فاز را تحکیم می‌کند.
  • از این ماده برای خواص آب‌بندی و چسباندن بتنی به بتن دیگر یا داخل بتن استفاده می‌شود.
  • دیگر پارامتر تأثیرگذار در مصرف چسب بتن، ضخامت لایه‌ای است که باید اجرا شود.
  • درصد مناسب اخلاط 5 تا 20 درصد وزن سیمان مورد استفاده می باشد.

برای خرید چسب بتن چه بصورت تکی و چه به صورت عمده می‌توانید به سایت ما مراجعه نمایید. تکنو پخش با شرکای تجاری خود در امر واردات و یا تولید چسبهای ساختمانی، بهترین قیمت و بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه می‌کند. قیمت چسب بتن با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. عواملی نظیر شرکت تولیدکننده، کیفیت، وزن و کاربرد چسب بتن در تعیین قیمت آن موثر است. از جمله نکات مهم در زمان خرید چسب بتن ، استعلام قیمت چسب بتن است.

قیمت و خرید چسب بتن از شورلول ایرانیان

چسب بتن آب بند شیمی ساختمان SA12 شیری رنگ بوده و شکل ظاهری آن شبیه محلول خامه ای شکل می باشد. البته باید توجه داشت که این چسب بتن آب بندی بعد از زمان گیرش نهایی و خشک شدن کامل، بی رنگ خواهد شد. ضمنا انواع چسب بتن های موجود در بازار دارای PH 6.5 بوده و خنثی می باشند. استفاده از قیرو گونی و ایزوگام و دیگر محصولات نفتی جهت آب بندی و ایزولاسیون بعلت اشکالات عمده فنی ، فرسودگی سریع و خطرات ناشی از آن مثل سوختگی و نشت آلودگی منسوخ شده است. این چسب محلولی آماده و بدون نیاز به مصرف آب و هموژن است.

چسب بتن مایع رزین بتن برتر RB-CAL 500

چسب بتن | concrete adhesive موجود در بازار ایران عموماً به صورت مایع تولید و استفاده می گردد ، این محصول دارای رنگی تقریباً شیری رنگ می باشد ، اما پس از مصرف در بتن یا ملات به شکل بی رنگ در می آیند. چسب کاشی UNIFIX-2K-6 به عنوان چسب کاشی برای تمامی سطوح از جمله بتن، بتن متخلخل، پلاستر، شمشه های پایه سیمانی و .. قابل استفاده می باشد و یکی از محصولات کلینیک بتن ایران است. چسب اپوکسی MTOBOND P-1800 یک چسب دائمی برای اتصال بتن، ملات و نصب سنگ در داخل و یا خارج سازه است.

سفارش چسب بتن ماهان شیمی به‌صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر است. خرید اینترنتی و خرید در مقادیر زیاد برای چسب بتن قیمت مناسبی خواهد داشت و شامل تخفیفات ویژه خواهد شد. جهت سفارش این محصول می‌توانید با شماره‌های ما تماس بگیرید.