چگونه با اتوماسیون فرآیند، کارایی و نتایج جدید را باز کنیم

Fluency ارائه دهنده برتر نرم افزار کمپین در سطح سازمانی برای صنعت تبلیغات است. پلتفرم این شرکت حول محور اتوماسیون فرآیند رباتیک – یک برنامه کاربردی فناوری منحصر به فرد در تبلیغات – ساخته شده است که کارایی، دقت و قابلیت‌های کمیت بی‌نظیری را برای بازاریابان دیجیتالی که هم در آژانس‌ها و هم در برندها کار می‌کنند، ارائه می‌کند. بنیانگذاران و کارکنان Fluency مستقر در برلینگتون، ورمونت، با اعضای تیم در 11 ایالت، از ترکیب منحصر به فردی از تخصص، استعداد و خلاقیت در تلاش‌های خود برای تغییر پایدار، مشارکتی و لذت‌بخش کسب‌وکار مشتریان و خودشان بهره می‌برند.


منبع: https://searchengineland.com/how-to-unlock-new-efficiency-and-results-with-process-automation-429634

جدید در زمین موتورهای جستجو

اتوماسیون در حال حاضر نتایج متحول کننده ای را به بسیاری از پیچیده ترین آژانس ها و تیم های داخلی دنیا ارائه می دهد. اگر می خواهید در مورد اینکه چگونه می تواند به ایجاد کارایی و عملکرد جدید در سراسر سازمان شما کمک کند بیشتر بدانید، دانلود جدیدترین کتاب الکترونیکی Fluency امروز.


آیا ابزارها و فرآیندهای سنتی توانایی شما را برای ارائه در برابر تقاضاهای رو به رشد برای کارایی و عملکرد محدود می کنند؟ در سراسر فضای تبلیغات دیجیتال، برای متخصصان آژانس‌ها دشوارتر از همیشه می‌شود:

  • با خواسته های همیشه در حال تغییر استراتژی های کمپین دیجیتالی خود همگام باشید
  • آژانس خود را از بدهی های مازاد هزینه دور کنید
  • استعدادها و متخصصان برتر را در بازار کار فشرده و گران قیمت حفظ کنید

خواه سازمان شما به دلیل نقص فنی، شکاف خلاقانه یا ضعف در ارتباط با مشتری کمبود داشته باشد، به رهبران تبلیغات نقشه راهی برای باز کردن کارایی و نتایج جدید از طریق اتوماسیون فرآیند ارائه می‌دهد – همه اینها در حالی که برخی از محصولات و ویژگی‌های جدید را برجسته می‌کند که نتایج متحول کننده را ممکن می‌سازد.

درباره نویسنده

روانی