چگونه توییتر از سیگنال‌ها برای کمک به کشف محتوا، سازندگان و حساب‌های بیشتر استفاده می‌کند

درباره نویسنده

تو عمیق تر اگر می خواهید پست وبلاگ کامل را از توییتر بخوانید، می توانید این کار را انجام دهید اینجا.

جدید در زمین موتورهای جستجو

نحوه استفاده توییتر از سیگنال ها توییتر از سیگنال ها برای توصیه محتوای جدید استفاده می کند. سیگنال‌ها شامل موضوعاتی هستند که دنبال می‌کنید، پست‌هایی که دوست داشته‌اید، حساب‌هایی که دنبال می‌کنید و توییت‌هایی که افراد در شبکه شما دوست دارند.

توصیه‌های توییتر برای کمک به «تجربه خود در توییتر» با نشان دادن توییت‌هایی از افرادی که ممکن است آنها را دنبال نکنید، بر اساس اقداماتی که در توییتر انجام می‌دهید، مانند لایک کردن، دنبال کردن یا بازتوییت کردن، به شما کمک می‌کنند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


می توانید از نماد “درخشش” در گوشه سمت راست بالای جدول زمانی صفحه اصلی خود استفاده کنید. این نماد به شما امکان می‌دهد بین توییت‌های برتر «برای شما»، که شامل توصیه‌هایی از حساب‌ها و موضوعاتی است که دنبال نمی‌کنید، و «آخرین» توییت‌های تنها از حساب‌هایی که دنبال می‌کنید، جابه‌جا شوید.


کنترل توصیه های شما اگر نمی‌خواهید توصیه خاصی را مشاهده کنید، می‌توانید از منوی توییت «به این توییت/موضوع علاقه‌ای ندارم» را انتخاب کنید. اگر توصیه‌ای را دوست داشته باشید یا ریتوییت کنید، سیگنالی ارسال می‌کند که آن را جالب می‌دانید.

جایی که توصیه ها ظاهر می شوند. توصیه‌هایی را در جدول زمانی صفحه اصلی خود و همچنین در برگه کاوش خواهید دید. توصیه‌ها درست در زیر یک اعلان کوچک نشان داده می‌شوند که «شاید دوست داشته باشید».

چرا ما اهمیت می دهیم. مرور رسانه های اجتماعی باید تجربه ای بدون دردسر و بدون دردسر باشد. شما افرادی را که می‌شناسید، دوست دارید و به آنها اعتماد دارید دنبال می‌کنید، زیرا می‌خواهید ببینید چه چیزی پست می‌کنند و به این دلیل که به آنچه که آنها می‌گویند علاقه دارید. دیدن پست‌هایی از حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنید می‌تواند آزاردهنده باشد، اگر با اعتقادات و علایق شما همسو نباشد.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/how-twitter-uses-signals-to-help-you-discover-more-content-creators-and-accounts-388119

اگر تعداد زیادی پست می‌بینید که به آن‌ها علاقه ندارید، از ویژگی «آخرین» استفاده کنید تا فقط پست‌هایی را از حساب‌هایی که قبلاً می‌شناسید ببینید. یا مانند من انجام دهید و همه آنها را “X” کنید.


چگونه توییتر توصیه ها را بهبود می بخشد طراحی جدید «X» در توییت‌ها حذف یک توییت از جدول زمانی صفحه اصلی شما را بسیار آسان‌تر می‌کند، اگر نمی‌خواهید آن را ببینید.