چگونه ساختار سازمانی می تواند به عملکرد کمپین PPC آسیب برساند

نکته حرفه ای: اگر تیم بازاریابی ندارید که بتواند مستقیماً این کار را اجرا کند، استفاده از Zapier یا ادغام دستی را در نظر بگیرید.

اگر عملکرد کمپین شما ضعیف است یا رشد شما راکد شده است، وقت آن است که به درون خود نگاه کنید.

راه حل هایی مانند ردیابی تبدیل آفلاین گوگل و API تبدیل فیس بوک، انتقال داده های CRM را به پلتفرم های تبلیغاتی برای تبلیغ کنندگان نسبتاً آسان می کند.

با ترکیب تیم‌های تولید نام تجاری و تقاضا، سازمان‌ها می‌توانند استراتژی‌های اندازه‌گیری را هماهنگ کنند، ردیابی را در کل چرخه عمر پیکربندی کنند و کل تیم را برای «تولید تقاضا» تشویق کنند.

خوشبختانه، ما شاهد این تغییر هستیم و شرکت های بیشتری این دو عملکرد را با هم ترکیب می کنند.

برنامه ریزی دقیق باید قبل، حین و بعد از کمپین ها اتفاق بیفتد.

با این حال، سیلوهای بین این تیم ها این هماهنگی را بسیار دشوار می کند.

همسویی طرح های رسانه ای

در این موارد، تبلیغات نام تجاری اغلب از تولید تقاضا جدا می شود که منجر به برخی مسائل کلیدی می شود.

اندازه گیری تأثیر درآمد ناشی از تبلیغات آگاهی

هنگامی که تیم های آگاهی و تولید تقاضا با هم ترکیب شوند، یک اثر چند برابری وجود دارد.

بله، ممکن است نیاز به استفاده از تخصص IT یا توسعه وب باشد. با این حال، گروهی که از داده‌ها استفاده می‌کنند باید بفهمند که چگونه جریان دارد و چه چیزی پس داده می‌شود.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


2. فناوری اطلاعات مسئول یکپارچه سازی داده ها با پلتفرم های تبلیغاتی است

تیم‌های تولید تقاضا به راحتی می‌توانند کمپین‌های خود را برای حمایت از رویدادهای حضوری، طرح‌های کمپین بزرگ و فعالیت‌های فصلی که ممکن است تیم آگاهی هدایت کند، شکل دهند.

فعال سازی مجدد مخاطبان از کمپین های آگاهی

اما دلایل زیادی وجود دارد که چرا قرار دادن تمام رسانه های پولی شما در یک آژانس انتخاب هوشمندانه تری است:

چیزی که ما معمولاً می بینیم این است که چون هیچ کس «مالک» این فرآیند نیست، اولویت بندی می شود و اغلب اصلاً اتفاق نمی افتد.

و من اعتراف می‌کنم، گاهی اوقات تماشای شرکت‌ها بر اساس ساختار تیمی که برپا کرده‌اند، ناامیدکننده است.

شرکت ها باید یکپارچه سازی داده ها را در اولویت قرار دهند و مشخص کنند که در نهایت چه کسی پاسخگو است.

تبلیغ‌کنندگانی که تیم را ادغام کرده‌اند، به‌سرعت متوجه می‌شوند که اثبات موفقیت تبلیغات «آگاهی» بسیار آسان‌تر است و بهینه‌سازی هزینه‌های بالای قیف بسیار آسان‌تر است.

در بسیاری از سازمان ها جداسازی تیم ها بر اساس قیف بازاریابی سنتی رایج است.

در 20 سال تجربه خود، عملکرد درونی تیم های بازاریابی بی شماری را دیده ام. من مشاهده کرده ام که چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست.

زمانی که الگوریتم‌های یادگیری ماشینی داده‌های کافی برای استفاده از مخاطبان مناسب دریافت می‌کنند، کمپین‌ها رشد می‌کنند. و تبلیغ‌کنندگان باهوش می‌دانند که تغذیه داده‌های مناسب در پلتفرم‌های تبلیغاتی مؤثرترین راه برای تقویت عملکرد است.

جدید در زمین موتورهای جستجو

کمپین‌های حمایت مالی اغلب حاوی مکان‌هایی برای تولید تقاضا هستند که اگر به تیم تبلیغاتی برند سپرده شود، ممکن است از پتانسیل کامل خود استفاده نشود.

داده ها مایه حیات تبلیغات مدرن هستند.

جداسازی رسانه‌های پولی در چندین نهاد، بهینه‌سازی بودجه، اشتراک‌گذاری آموخته‌ها بین کانال‌ها، راه‌اندازی جریان‌های پرورش و ارائه توصیه‌های جامع را بسیار دشوار می‌کند.


در اینجا نحوه ساختار این است.

باز هم، این نوع هم افزایی زمانی بهترین اتفاق می افتد که تیم ها با هم ترکیب شوند و اجازه می دهد برنامه ریزی و اجرا به طور یکپارچه اتفاق بیفتد.

درباره نویسنده

آماندا ایوانز

آماندا برای بیش از 20 سال استراتژی‌های تبلیغات دیجیتال و کمپین‌های رسانه‌ای پولی را برای شرکت‌ها در صنایع مختلف توسعه داده است. او داده محور است و علاقه مند به پیشرفت در فناوری های ردیابی برای اطمینان از حفظ مزیت رقابتی مشتریان است. تخصص های او شامل کمپین های SEM در مقیاس بزرگ، تجزیه و تحلیل وب و ساخت داشبوردهای جامع و با کاربرد آسان برای تقویت عملکرد حساب است. آماندا دارای مدرک MBA از دانشگاه ایالتی سن خوزه و مدرک BSC از دانشگاه سانتا کلارا است. قبل از خدمت به عنوان رئیس جمهور حلقه بستهآماندا، یک آژانس رسانه ای پولی، یک آژانس جامع مشاوره دیجیتال مارکتینگ را به مدت هفت سال تاسیس و رهبری کرد.


منبع: https://searchengineland.com/organizational-structure-ppc-campaign-performance-389222

به عنوان یک رهبر آژانس، ما تأثیر آن را بر عملکرد کمپین می بینیم. کمپین‌ها به دلیل اهداف رقابتی، ارتباطات نادرست، بودجه‌های کم‌رنگ و منابع پراکنده شکست می‌خورند.

سپس این داده‌ها در الگوریتم‌های پیشنهاد برای ارائه تبلیغات به مخاطبان استفاده می‌شوند که در نهایت در قسمت‌های پایین‌تر قیف یا کاملاً آفلاین تبدیل می‌شوند.

با هماهنگی تلاش‌ها، 95 درصد از خریدارانی که در بازار نیستند، می‌توانند توسط تیم‌های تولید تقاضا از طریق بازاریابی دقیق و کمپین‌های بازاریابی مجدد دوباره فعال شوند.

با این حال، شرکت‌ها برای تعیین اینکه چه کسی مسئول پیکربندی این ادغام‌های داده‌های حیاتی است، در تلاش هستند.

در نتیجه، آنها اثر ترکیبی را تجربه می کنند زیرا تأثیر تبلیغات آگاهی در سراسر قیف فروش احساس می شود.


اما بازگرداندن اطلاعات مناسب به پلتفرم های تبلیغاتی بسیار ساده تر از انجام آن است.

با توجه به حذف کوکی‌های شخص ثالث، یکپارچه‌سازی داده‌ها برای همه تبلیغ‌کنندگان حیاتی است.

در اینجا سه ​​مورد از رایج ترین روش هایی که ساختار سازمانی شما عملکرد کمپین را از بین می برد، آورده شده است.

1. تبلیغات برند از تولید تقاضا جدا است

حدود 95 درصد از خریداران در حال حاضر در بازار نیستند و تنها 5 درصد هستند موسسه B2B.

مهمتر از همه، من شاهد بودم که چگونه ساختار و فرهنگ یک سازمان می تواند بلافاصله بر عملکرد کمپین تأثیر بگذارد.

ما اغلب این را با تبلیغ‌کنندگانی می‌بینیم که سعی می‌کنند آژانس‌های مختلف با هم رقابت کنند یا آژانسی را انتخاب کرده‌اند که یک کانال را به خوبی انجام می‌دهد اما کانال‌های دیگر را نه.

اندازه‌گیری تأثیر تبلیغات آگاهی نیازمند طرحی است که به معیارهای افزایش در کانال‌هایی که معمولاً توسط تیم‌های تولید تقاضا مدیریت می‌شوند، نگاه می‌کند، از جمله:

  • جستجوی ارگانیک.
  • جستجوی برند
  • تعامل اجتماعی.
  • ترافیک مستقیم

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


مشابه سیلوهایی که هنگام جداسازی برند و تولید تقاضا اتفاق می‌افتند، تقسیم رسانه پولی شما بین آژانس‌ها راهی مطمئن برای آسیب رساندن به عملکرد کلی کمپین شما است.

در تجربه ما، این به بهترین وجه توسط تیم بازاریابی هدایت می شود.