چگونه ChatGPT می تواند به سئوی محلی کمک کند

من همچنین می‌توانم ChatGPT را برای ایجاد توضیحات متا برای این صفحات دریافت کنم، هنگامی که آماده دریافت آن‌ها به صورت زنده در سایت خود شدم:

توضیحات متا

و به یک بررسی منفی:

پاسخ به بررسی منفی

پیوندها و نقل‌قول‌های محلی سیگنال‌های کلیدی برای جستجوی محلی هستند.

قبلاً این موضوع را برجسته کرده‌ام، اما اگر از ChatGPT بخواهید فرآیندی را که برای دریافت پاسخ استفاده می‌کند توضیح دهد، معمولاً خلاصه‌ای از نحوه دریافت *یک** ممکن است به شما ارائه دهد که واقعاً نمی‌تواند چگونه *ChatGPT* باشد. آن پاسخ را دریافت کرد.

مطمئن شوید که گوگل را می شناسید دستورالعمل های خاص در مورد نظرات کاربران و اینکه خروجی ای که با ChatGPT ایجاد می کنید با قوانین مطابقت دارد.

اما وجود دارند بسیاری از کارهای محلی SEO که ChatGPT می تواند برای آنها مفید باشد، و برخی از آنها ممکن است شما را شگفت زده کند. این مقاله به این موضوع می پردازد که چگونه ChatGPT می تواند (و نمی تواند) در چهار زمینه خاص سئوی محلی کمک کند.

1. ChatGPT و نمایه های کسب و کار Google

اگر می‌خواهید فهرست‌ها را بررسی کنید، می‌توانید ایده‌هایی برای حمایت از سازمان‌ها دریافت کنید:

سازمان های محلی

در حالی که ChatGPT نمی تواند مستقیماً با فهرست شما ارتباط برقرار کند، می تواند به موارد زیر کمک کند:

دسته بندی نمایه کسب و کار Google

برخی ممکن است خارج از تجارت یا نادرست باشند، بنابراین باید اطلاعات را بررسی کنم. با این حال، اینها افزودنی‌های بالقوه بسیار خوبی به صفحه مخصوص شهر درباره فروشگاه پنیر من هستند. حداقل، من اکنون ایده هایی برای انواع کسب و کار دارم.

گفته شد، یکی از زمینه‌هایی که ChatGPT می‌تواند مفید باشد، تولید ایده است (به شرطی که بخواهید ایده‌ها را بررسی کنید):

دسته بندی Yelp و GBP

محتوای Google Posts

با این حال، اگر با نوشتن این پاسخ‌ها مشکل دارید و حجم زیادی از سوالات دارید، ChatGPT می‌تواند پاسخ‌ها را در اینجا به عنوان نقطه شروع ساختار دهد. برای دقت، حتما ویرایش کنید.

GBP پرسش و پاسخ

جوایز برای برنده شدن یا سازمان هایی برای پیوستن:

جوایز محلی

اگر به ایده‌هایی برای محتوای ویدیویی نیاز دارید، می‌توانید از ChatGPT بخواهید تا سؤالات مرتبطی را برای یک ویدیوی پرسش و پاسخ یا پرسش و پاسخ به شما بدهد:

ویدئو - سوالات متداول

حدس زد! و پس از بررسی دقیق تر، دو تا از رقبای ChatGPT لیست شدند وجود ندارد.

خوب، پس چگونه ChatGPT این دسته بندی ها را ایجاد کرد؟

دسته‌های نمایه کسب‌وکار Google - فرآیند

همچنین می‌توانید از ChatGPT برای پاسخ به سؤالات در بخش پرسش و پاسخ نمایه کسب‌وکار Google خود استفاده کنید. باز هم در اینجا با احتیاط ادامه دهید.

یک راه سریع برای ایده گرفتن برای دسته ها این است که به آنچه رقبای شما انجام می دهند نگاه کنید. بیایید ببینیم که آیا ChatGPT می تواند در آنجا کمک کند:

لیست رقبای تجاری

کسب‌وکارهای محلی می‌توانند تغییرات و بهینه‌سازی‌های زیادی را در نمایه کسب‌وکار Google (GBP) خود انجام دهند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


3. ChatGPT و سئوی داخلی صفحه

(همانطور که ممکن است از هشدارهای قبلی حدس زده باشید: باید با دقت پیش بروید و خروجی را بررسی کنید!)

قالب ایمیل برای بررسی

تحلیل احساسات را مرور کنید

من دوست دارم با چند دستور کلی شروع کنم تا ایده های کلی در مورد موضوع دریافت کنم، مانند دریافت حسی از انتشارات برتر که در مورد موضوع می نویسند:

ایده پردازی موضوع

سپس می توانید ایده های خاص تری برای موضوع سایت خود دریافت کنید:

ایده های موضوع وب سایت خاص

این می تواند گزینه جالبی باشد زیرا بسیاری از مشاغل محلی دارای کارمندان پرمشغله ای هستند که کلاه های متعددی بر سر می گذارند و نوشتن ممکن است برای برخی مناسب نباشد.

بسیاری از این موارد می توانند برای وظایف خاص سئو محلی نیز اعمال شوند.

ایده پردازی موضوع

دریافت هرچه بیشتر نظرات با کیفیت بالا یکی از اجزای اصلی سئوی محلی است. در اینجا چند راه وجود دارد که ChatGPT می تواند به طور بالقوه کمک کند.

برای تشویق نظرات، یک الگوی ایمیل تهیه کنید

سئوی محلی در همه این موارد تفاوتی ندارد. ChatGPT به عنوان یک ابزار SEO محلی طراحی نشده است. بسیاری از ابزارها وظایف خاص SEO محلی را بهتر از ChatGPT انجام می دهند.

و انواع مواردی که در مورد آنها می نویسند مربوط به مشاغل محلی:

وب سایت محلی - عنوان مقاله

اگر به خاطر داشته باشید که ChatGPT چه کارهایی را انجام می دهد و چه کارهایی را خوب انجام نمی دهد، مطمئن هستم که برنامه های کاربردی دیگری برای این پلتفرم پیدا خواهید کرد تا به تلاش های سئوی محلی شما موثرتر و کارآمدتر شود.

این لیست بسیار خوبی از فروشگاه های پنیر محلی در این نزدیکی است. بیایید ببینیم که آیا ChatGPT می‌تواند دسته‌های GBP خود را به ما بدهد:

دسته بندی نمایه کسب و کار Google
قبل از سال 2021، نمایه کسب‌وکار Google با نام «Google برای کسب‌وکار من» (GMB) شناخته می‌شد، بنابراین از عبارت دوم در اعلان استفاده می‌شد.

و انواع پست هایی که در مورد آنها می نویسند:

انواع محتوا

بد نیست! همانطور که از پست می بینید، ChatGPT به انواع پنیر اشاره کرده است، بنابراین باید بررسی کنید. هر چه بتوانید اطلاعات بیشتری را به درخواست خود وارد کنید، خروجی بهتری خواهد داشت.

فیلم های

این یک بخش ضروری از نمایه شما است و ChatGPT ممکن است به طور واضح چیزهای نادرستی بگوید. اگر پهنای باند دارید و می توانید مختصر بنویسید، مطمئناً بهتر است خودتان به این موارد پاسخ دهید.

مهم است که اذعان کنیم که:

  • به احتمال زیاد حداقل چند کار وجود دارد که در حال حاضر انجام می دهید که ChatGPT می تواند به شما کمک کند کارآمدتر یا موثرتر انجام دهید.
  • همانطور که ابزارهای هوش مصنوعی بهبود می یابند، درک اینکه چگونه می توان بیشترین بهره را از آنها برد (و چگونه از دام های اطراف ابزار جلوگیری کرد) یک مهارت ارزشمند سئو و بازاریابی خواهد بود.
  • ChatGPT مشکلات و زگیل‌های زیادی دارد و عملکردهای کامل زیادی وجود ندارد که بتوانید به ChatGPT (یا سایر ابزارهای هوش مصنوعی) اجازه دهید بدون نظارت کامل شوند.

می بینم که چیزهایی مانند افتتاحیه ها، پیشنهادهای جدید، و کمک های خیریه در این سایت ها برجسته شده اند و ممکن است ایده هایی برای ارائه یک داستان باشند.

ChatGPT می تواند به وظایف مختلف SEO کمک کند. “کمک” کلمه عامل بودن

اگر آنچه گوگل در مورد محتوای هوش مصنوعی و تمام جنبه های منفی بالقوه گفته است را به خاطر داشته باشید، می توانید از ChatGPT برای کمک به ایجاد پست برای نمایه کسب و کار خود استفاده کنید.

می‌توانیم از ChatGPT بخواهیم تا نکات مورد علاقه طرفداران پنیر و اطلاعات مربوط به فروشگاه ما را در رابطه با شهر به ما بدهد:

صفحات مکان - مشاغل مرتبط

در اینجا ایده های خوبی دریافت خواهید کرد، به خصوص اگر در حال حاضر نظرات زیادی داشته باشید. (حتی می توانید تمام نظرات رقبای خود را برای تجزیه و تحلیل دسته بندی کنید.)

بسته به نوع کسب و کار شما، طرحواره های مختلفی ممکن است برای سایت شما مرتبط باشد. ChatGPT می تواند به شما در ایجاد سریع طرحواره کمک کند.

در اینجا نمونه ای از پاسخ به یک بررسی مثبت است:

پاسخ به بررسی مثبت

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


منبع: https://searchengineland.com/chatgpt-local-seo-394047

ChatGPT می تواند به ایجاد توضیحات برای ویژگی های محصول شما در پوند کمک کند:

توضیحات محصول

پرسش و پاسخ

اوه اوه باز هم ChatGPT به اینترنت متصل نیست.

اگر از رابط وب استفاده می‌کنید و حجم نقدی دارید، باید نظرات را در چندین فرمان بچسبانید، زیرا محدودیت کاراکتر 2000 است. (هم اکنون می توانید این را برطرف کنید از طریق API):

تحلیل احساسات را مرور کنید
پاسخ را برای مطابقت با نحوه پاسخگویی به این سؤالات ویرایش کنید.

2. بررسی های ChatGPT و Google

اول، ما می توانیم به سرعت لیستی از شهرها را دریافت کنیم:

صفحات مکان

همچنین می‌توانید از ChatGPT برای کمک به نوشتن ایمیل‌های تبلیغاتی استفاده کنید، اگر داستان‌هایی ارائه می‌دهید یا به دنبال اضافه شدن به فهرست منابع هستید.

بنابراین می خواستم بدانم چگونه این اطلاعات را به دست آورده است:

دسته بندی نمایه کسب و کار Google - منابع

ارسال ایمیل به مشتریان و ایجاد جزوه راه‌های خوبی برای دریافت نظرات برای کسب‌وکارتان است.

ChatGPT می تواند به عنوان یک نقطه شروع برای ایده های طوفان فکری مفید باشد (که می خواهید در برابر ابزار تحقیق کلمات کلیدی با رقابت و داده های حجم جستجو بررسی کنید).

برعکس، اگر این یک رقیب یا گروهی از رقبا بود، من هم چند پیشنهاد خوب داشتم:

  • طرفداران پنیر محلی به دنبال تنوع، کارکنان آگاه و پنیر با کیفیت هستند. این ممکن است بدیهی باشد، اما من می‌توانم آن چیزها را در پیام‌های اطراف فروشگاهم نشان دهم. ممکن است یک مورد یا ویژگی خاص را در این تجزیه و تحلیل پیدا کنید (مثلاً داشتن یک قسمت نشیمن در فضای باز، یک محصول خاص، چیزی منحصر به فرد برای فضای رقیب و غیره)
  • فرض کنید مردم از سیاست های فروشگاه رقبا، قیمت یا کیفیت ناامید هستند. در آن صورت، من می توانم آن چیزها را در نسخه بازاریابی خود (با یک شعار یا یک پیشنهاد تضمین شده با کیفیت) صدا کنم.

پاسخ به بررسی ها

من همچنین می توانم از ChatGPT برای درک بهترین وب سایت های محلی استفاده کنم:

وب سایت های محلی برتر

اگر این کسب و کار من بود، می‌توانستم نظرات مثبت را برای نمایش در پوستر فروشگاه یا صفحه گواهی در وب‌سایت خود جلب کنم. بررسی های منفی می تواند من را به مسائل خاصی که باید مورد توجه قرار گیرند اشاره کند.

پس از آن، تمام نظراتی را که برداشته بودم برداشتم و در 2000 تکه کاراکتر در ChatGPT چسباندم. (شما می توانید نظرات خود را از حساب GBP خود صادر کنید، بررسی های رقبا را کپی کنید و یا از بین ببرید.)

اگر متوجه نشدید که چه چیزی بنویسید یا به انگلیسی خود در پاسخ به این نظرات اطمینان ندارید، ChatGPT می تواند به شما کمک کند تا پاسخ های نقد را شروع کنید.

(قبل از ایجاد بسیاری از صفحات خاص مکان با محتوای تولید شده توسط ChatGPT، با دقت ادامه دهید.)

ChatGPT در حال حاضر از تعداد کاراکترها یا کلماتی که شما مشخص کرده اید پیروی نمی کند. به طور کلی، خروجی تقریباً به آنچه می‌پرسید نگاشت می‌شود – اما اگر 750 کلمه را مشخص کنید، ممکن است 400-500 به دست آورید.

پست های گوگل

شما باید زمینه بهتری را در درخواست خود بگنجانید تا بتواند چیزی قابل استفاده تولید کند:

GBP پرسش و پاسخ - پاسخ

اینجا قضیه همین بود:

دسته‌های نمایه کسب‌وکار Google - خلاصه فرآیند

بسیار سریع و چشمگیر! به خاطر داشته باشید که خروجی های ChatGPT همیشه دقیق نیستند.

طرحواره ایجاد شده توسط ChatGPT می‌تواند یک موفقیت یا از دست دادن باشد، بنابراین مطمئن شوید که یک توسعه‌دهنده دارید که کد را QA می‌کند.

طرح واره برای تجارت

این خروجی است:

بررسی خروجی تحلیل احساسات

اطمینان حاصل کنید که در مورد اطلاعات کسب و کار محلی به ابزاری که به دقت بالایی نیاز دارد، اعتماد نمی کنید.

سپس می‌توانیم فهرستی از اصطلاحات مرتبط را دریافت کنیم (در واقع هر چیزی که تعیین کرده‌ایم کلیدواژه‌های اصلی خود را اینجا قرار دهیم):

کلمات کلیدی اصلی

بد نیست! مجدداً اکنون می‌خواهم فرآیند کاملی را برای یافتن چیزهایی مانند ایده‌های دستور پخت یا جفت کردن اصطلاحاتی که سایت من می‌تواند رتبه‌بندی کند، طی کنم، اما این نقطه شروع خوبی برای ایده‌های موضوعی است.

طرحواره

این می تواند به شما در تهیه اسکریپت برای یک ویدیو کمک کند:

ویدئو - فیلمنامه

محصولات

این داده ها مربوط به سال 2021 خواهد بود، بنابراین اگر مواردی مانند آدرس، شماره تلفن یا ساعت تغییر کرده است، این داده ها را به صورت دستی وارد کنید یا از ابزار دیگری برای این منظور استفاده کنید.

صفحات مکان

در حالی که در پی به‌روزرسانی‌های اخیر گوگل باید مراقب صفحات مکان باشید، اما اگر به درستی اجرا شوند، همچنان می‌توانند ابزار ارزشمندی برای مشاغل محلی باشند.

یکی از کاربردهای جالب ChatGPT این است که به سرعت بهترین یا بدترین را از بین مجموعه ای از بررسی ها نشان دهد. این می تواند از چند جهت برای یک کسب و کار محلی مفید باشد:

  • اگر بازبینی‌های زیادی دریافت می‌کنید، بررسی سریع بهترین و بدترین‌ها بر اساس احساسات (نه فقط ستاره‌ها) می‌تواند هم در برجسته کردن نظرات مثبت و هم برای مشکلات مفید باشد. مشتریان مختلف استانداردهای متفاوتی در مورد رتبه بندی ستاره خواهند داشت. نگاه کردن به احساسات ممکن است به شما کمک کند تا مشکل مهمی را که یک بررسی 3 ستاره دارد کشف کنید یا یک نقل قول عالی از شخصی که یک بررسی 4 ستاره گذاشته است بیابید.
  • به طور مشابه، اگر یکی از رقبای شما بررسی های زیادی دریافت کند، می توانید به سرعت متوجه شوید که مشتریان چه چیزی را در فروشگاه خود دوست دارند و از آن متنفرند. این می تواند به شما ایده هایی برای بهبود کسب و کارتان بدهد یا اینکه چه چیزی را در کپی بازاریابی خود بگنجانید.

این یک محدودیت قابل توجه ChatGPT برای سئوی محلی را برجسته می کند: بسیاری از اطلاعاتی که به آن دسترسی دارد قدیمی خواهد بود، بنابراین باید خروجی ها را با مقداری نمک دریافت کنید.

این ابزار “به اینترنت متصل نیست و گاهی اوقات می تواند پاسخ های نادرست ایجاد کند. اطلاعات محدودی از جهان و رویدادهای پس از سال 2021 دارد و همچنین ممکن است گهگاه دستورالعمل‌های مضر یا محتوای مغرضانه تولید کند.»

من توضیح داده‌ام که چگونه ChatGPT می‌تواند به محتوای سنتی و وظایف سئو کمک کند، به‌علاوه برخی از درخواست‌های تحقیق کلیدواژه که می‌توانید امتحان کنید.