گوگل آپدیت اسپم پیوند در دسامبر 2022 را منتشر می کند

درست زمانی که فکر می‌کردید به‌روزرسانی‌های جستجوی Google برای سال انجام شده است، Google به‌روزرسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 را منتشر کرده است. این به روز رسانی حدود دو هفته طول می کشد تا عرضه شود و یک به روز رسانی جهانی است.

درباره نویسنده

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-releases-december-2022-link-spam-update-390336

چرا ما اهمیت می دهیم. مجدداً، اگر طی دو هفته آینده شاهد کاهش رتبه در گوگل هستید، ممکن است مربوط به این آپدیت جدید هرزنامه لینک باشد. اطمینان حاصل کنید که لینک های شما طبیعی هستند و از دستورالعمل های وب مستر گوگل پیروی کنید. روی بهبود سایت خود کار کنید تا به طور طبیعی در طول زمان لینک های جدید جذب کنید.

همانطور که گوگل با به‌روزرسانی‌های قبلی هرزنامه لینک نوشت، «مالکان سایت باید اطمینان حاصل کنند که بهترین روش‌ها را در پیوندها، چه ورودی و چه خروجی، دنبال می‌کنند. تمرکز بر تولید محتوای با کیفیت بالا و بهبود تجربه کاربری همیشه در مقایسه با دستکاری لینک ها برنده است. با استفاده از پیوندهای برچسب گذاری شده مناسب، آگاهی از سایت خود را ارتقا دهید و با پیوندهای وابسته که به درستی برچسب گذاری شده اند، از آن کسب درآمد کنید.”


سیستم محتوای مفید هنوز در حال راه اندازی است. در حالی که این به‌روزرسانی هرزنامه در حال انتشار است، Google هنوز در مرحله راه‌اندازی سیستم محتوای مفید دسامبر 2022 است.

جدید در زمین موتورهای جستجو

SpamBrain برای پیوندها. این اهرمی است که گوگل آن را SpamBrain می نامد، گوگل در گزارش هرزنامه 2018 گوگل به آن اشاره کرده است، به ویژه بخش گرایش های هرزنامه جایی که گوگل در مورد “سیستم های یادگیری ماشینی” خود برای بهبود تشخیص هرزنامه جستجو صحبت می کند.

گوگل اضافه کرد که SpamBrain نه تنها می‌تواند هرزنامه را مستقیماً شناسایی کند، بلکه می‌تواند هم سایت‌هایی را که لینک‌ها را خریداری می‌کنند و هم سایت‌هایی را که برای ارسال لینک‌های خروجی استفاده می‌شوند، شناسایی کند.

آنچه گوگل گفت گوگل نوشت“راه اندازی امروز ما، که ما از آن به عنوان به روز رسانی هرزنامه پیوند در دسامبر 2022 یاد می کنیم، حدود دو هفته طول می کشد تا به طور کامل عرضه شود. رتبه بندی ممکن است تغییر کند زیرا پیوندهای هرزنامه خنثی می شوند و هر اعتباری که توسط این پیوندهای غیرطبیعی منتقل می شود از بین می رود. این راه‌اندازی همه زبان‌ها را تحت تأثیر قرار خواهد داد.»