گوگل ادز هدف گذاری محتوا برای کمپین های تبدیل یوتیوب را در سال 2023 متوقف می کند

چرا ما اهمیت می دهیم. یکی از مزایای اصلی تبلیغات یوتیوب، گزینه های هدف گذاری قدرتمندی است که بسیاری از آنها در اوایل سال آینده حذف خواهند شد. برای بازاریابان عملکرد، توانایی تنظیم دقیق تبلیغات در کانال ها یا ویدیوها دیگر وجود نخواهد داشت و همچنین استفاده از کلمات کلیدی در دومین موتور جستجوی بزرگ وجود نخواهد داشت. اینها به وضوح نمی توانند به مسائل مربوط به حریم خصوصی یا PII توجه شوند، بلکه به عنوان یک تغییر اساسی به دور از گزینه های هدف قرار دادن محتوا در شبکه هستند.

«همه تنظیمات هدف‌یابی محتوای موجود به‌طور خودکار از کمپین‌های ویدیویی که باعث جذب می‌شوند حذف می‌شوند.»

اگر تبلیغاتی را با استفاده از گزینه‌های هدف‌یابی محتوا اجرا می‌کنید، باید منتظر به‌روزرسانی‌ها باشید زیرا تنظیمات هدف‌گیری به‌طور خودکار از کمپین‌های شما حذف می‌شوند. با هدف گذاری کمتر، مخاطبان بیشتری را جذب خواهید کرد و ممکن است برای کاربران کمتر واجد شرایط بیشتر هزینه کنید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

بر اساس یک مقاله راهنمای Google Ads، تعداد انگشت شماری از ویژگی های هدف گیری قدرتمند در اوایل سال 2023 حذف خواهند شد.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


گرگ فین مدیر بازاریابی برای سرو شمال، شرکتی که بازاریابی دیجیتال و توسعه وب را ارائه می دهد. او یک میزبان مشترک است ساعت بازاریابی و نزدیک به 20 سال است که در صنعت دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند. همچنین می توانید گرگ را در توییتر پیدا کنید (@gregfinn) یا لینکدین.


منبع: https://searchengineland.com/google-ads-to-discontinue-content-targeting-for-youtube-conversion-campaigns-in-2023-388683

ضربه بزرگی به هدف گیری؟ این گزینه‌های هدف‌یابی محتوا به دلیل جزئیاتی که ارائه می‌دهند مورد علاقه بسیاری از تبلیغ‌کنندگان است. جایگذاری ها می تواند هدف قرار دهد کانال‌های YouTube، ویدیوهای خاص، فهرست‌بندی‌های ویدیو، نشانی‌های وب، برنامه‌ها یا مجموعه‌ها.

در حالی که کلمات کلیدی در YouTube از لحاظ تاریخی به اندازه جستجوی سنتی قدرتمند نبوده اند، اما راهی برای تبلیغ کنندگان برای کمک به پاسخگویی به سؤالات با محتوای ویدیوی خود بوده است. شکی نیست که تبلیغ‌کنندگان باید خلاقیت بیشتری داشته باشند تا به مخاطبان هدف خود ضربه بزنند.

وقتی تغییر رخ دهد، چه اتفاقی برای کمپین موجود خواهد افتاد؟ تبلیغ‌کنندگانی که کمپین‌های هدف‌گیری محتوای YouTube را اجرا می‌کنند که از کلمات کلیدی، موضوعات یا مکان‌ها استفاده می‌کنند، هدف حذف خواهند شد. را مقاله ایالت ها:

با هدف گذاری فعلی، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند تبلیغات را با کانال‌ها/ویدئوها تطبیق دهند تا پیام‌های سفارشی‌سازی‌شده‌تری را به مخاطبان ارائه کنند. این تغییر عملاً به هدف گذاری بیش از حد که یوتیوب را برای دلارهای تبلیغاتی جذاب کرده بود، پایان خواهد داد.

مقاله راهنما، «کمپین ویدیویی خود را برای تبدیل‌های بیشتر بهینه کنید» شامل بخش هدف‌یابی محتوا است که توصیه می‌کند از افزودن هدف‌گذاری محتوا (بر اساس کلمات کلیدی، موضوعات یا مکان‌ها) در کمپین‌ها اجتناب کنید.

ضربه بزرگ دیگر از دست دادن هدف گذاری کلمات کلیدی برای افراد خودخوانده است دومین موتور جستجوی بزرگ دنیا. حذف هدف گذاری پرس و جو در یک موتور جستجو (ویدئویی) صدمه می زند.

ما برای توضیح بیشتر در این مورد با Google تماس گرفته‌ایم، اما اگر هدف‌گذاری مکان/کلمه کلیدی/موضوع را اجرا می‌کنید، این می‌تواند کمپین‌های شما را خراب کند. منتظر این تاریخ انتقال باشید زیرا نمی خواهید همه موارد هدفمند از حساب های خود حذف شوند.

علاوه بر این، مقاله اشاره می‌کند که در اوایل سال 2023، تمام تنظیمات هدف‌یابی محتوای موجود به‌طور خودکار «از کمپین‌های ویدیویی که باعث ایجاد تبدیل می‌شوند، حذف خواهند شد.