گوگل از کمپین های Performance Max در اسکریپت های تبلیغاتی پشتیبانی کرد

چرا ما اهمیت می دهیم. اسکریپت های تبلیغاتی به شما این امکان را می دهند که اقدامات خاصی را در حساب تبلیغاتی خود به طور خودکار انجام دهید، در زمان صرفه جویی کنید و مدیریت حساب های بزرگ یا چندگانه را بسیار آسان تر کنید. اگر کمپین‌های Performance Max را مدیریت می‌کنید و از اسکریپت‌ها استفاده می‌کنید، می‌توانید آنها را در حساب خود تنظیم کنید.


تبلیغ‌کنندگان و توسعه‌دهندگانی که از اسکریپت‌های Google Ad استفاده می‌کنند، اکنون از کمپین‌های Performance Max پشتیبانی می‌کنند. می‌توانید کمپین را متوقف کرده و فعال کنید، و اکثر انواع دارایی‌ها را تغییر دهید.

درباره نویسنده

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-launched-support-for-performance-max-campaigns-in-ad-scripts-387925

منابع اضافی. اگر علاقه مند به تنظیم اسکریپت کمپین Performance Max خود هستید، می توانید به AdsApp مراجعه کنید اینجا. می توانید این اطلاعیه را از گوگل بخوانید اینجا.

جدید در زمین موتورهای جستجو

محدودیت های اسکریپت کاربران نمی‌توانند دارایی‌های متنی را تغییر دهند یا کمپین‌ها یا گروه‌های دارایی جدید ایجاد کنند. علاوه بر این، گروه های فهرست را نمی توان از طریق اسکریپت ها مدیریت کرد.