گوگل به‌روزرسانی بررسی‌های محصول فوریه ۲۰۲۳ را منتشر می‌کند

گوگل سه نکته جدید از توصیه های جدید را برای این نسخه سوم از به روز رسانی بررسی محصولات اضافه کرد:

  • آیا به‌روزرسانی‌های بررسی محصول مربوط به فهرست‌های رتبه‌بندی و بررسی‌های مقایسه است؟ آره. به‌روزرسانی‌های بررسی محصول برای همه انواع محتوای مرور اعمال می‌شود. این بهترین شیوه ها ما به اشتراک گذاشته ایم نیز اعمال می شود. با این حال، به دلیل ماهیت کوتاه‌تر فهرست‌های رتبه‌بندی شده، ممکن است بخواهید مهارت خود را نشان دهید و اعتبار را به روشی مختصرتر تقویت کنید. استناد به نتایج مرتبط و گنجاندن تصاویر اصلی از آزمایش‌هایی که با محصول انجام داده‌اید، می‌تواند راه‌های خوبی برای انجام این کار باشد.
  • آیا توصیه‌ای برای بررسی‌هایی که «بهترین» محصولات را توصیه می‌کنند وجود دارد؟ اگر محصولی را به عنوان بهترین کلی یا بهترین برای هدف خاصی توصیه می کنید، حتماً با خواننده در میان بگذارید که چرا آن محصول را بهترین می دانید. چه چیزی این محصول را از سایر محصولات موجود در بازار متمایز می کند؟ چرا محصول مخصوصاً برای هدف توصیه شده مناسب است؟ مطمئن شوید که شواهد دست اول پشتیبانی کننده را نیز شامل می شود.
  • اگر نظری ایجاد کنم که چندین محصول را پوشش دهد، آیا باز هم باید برای محصولات به صورت جداگانه نظراتی ایجاد کنم؟ نوشتن یک لیست رتبه بندی شده با کیفیت بالا از محصولات مرتبط در ترکیب با بررسی های عمیق تک محصولی برای هر محصول توصیه شده می تواند موثر باشد. اگر هر دو را می‌نویسید، مطمئن شوید که محتوای مفید کافی در فهرست رتبه‌بندی وجود دارد تا بتواند خودش را حفظ کند.

گوگل به‌روزرسانی بررسی‌های محصول فوریه 2023 را منتشر کرده است و عرضه آن حدود دو هفته طول می‌کشد. این به‌روزرسانی، زبان‌های جدیدی از جمله انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، ویتنامی، اندونزیایی، روسی، هلندی، پرتغالی و لهستانی را در به‌روزرسانی بررسی‌های محصول می‌آورد.

این ششمین نسخه از به‌روزرسانی بررسی‌های محصول است، این نسخه به‌روزرسانی بررسی‌های محصول فوریه 2023 نام دارد و در 21 فوریه حدود ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرقی منتشر شد.

همچنین، افرادی که تحت تأثیر به‌روزرسانی‌های اصلی قبلی قرار گرفته‌اند، ممکن است با این به‌روزرسانی بررسی‌های محصول در فوریه 2023 پاداش دریافت کنند.
منبع: https://searchengineland.com/google-releases-february-2023-product-reviews-update-393426

اعلامیه. گوگل این به روز رسانی را در توییتر اعلام کرد: