گوگل فیلتر دیدگاه ها را در نتایج جستجوی موبایل راه اندازی می کند

گوگل در آخر این هفته عرضه فیلتر دیدگاه های جدید را در نتایج جستجوی موبایل آغاز کرده است. این ویژگی در Google I/O اعلام شد و در ماه‌های گذشته شاهد پیش‌نمایش و آزمایش‌هایی از گوگل در رابطه با این ویژگی بودیم و اکنون به صورت زنده در دسترس است.

گوگل توضیح داد که وقتی روی فیلتر پرسپکتیو ضربه می زنید، ویدیوها، تصاویر و پست های نوشتاری طولانی و کوتاه بیشتری خواهید دید که افراد در تابلوهای بحث، سایت های پرسش و پاسخ و پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند.

فیلتر در اعماق نوار فیلتر جستجو قرار دارد، بنابراین مشخص نیست چند نفر از آن استفاده خواهند کرد، اما اکنون در حال گسترش است و برخی از شما ممکن است بتوانید با آن بازی کنید تا ببینید آیا محتوای شما برای برخی از سوالات نمایش داده می شود یا خیر.
منبع: https://searchengineland.com/google-launches-perspectives-filter-in-mobile-search-results-428109

نوک کلاه به کومار پال شاه برای تشخیص این موضوع در روز شنبه

ما در اوایل دیدگاه‌های آزمایش گوگل را دیدیم، اما این دو نمونه با آنچه در اینجا توضیح دادیم متفاوت است. من اینو دیدم در اوایل اردیبهشت.

بیشتر در مورد دیدگاه ها جستجوگران می توانند نتایج جستجوی خود را فیلتر کنند تا نتایج را برای دیدن ویدیوها، وبلاگ ها و انجمن ها نشان دهند. لیز رید، معاون جستجو در گوگل، به موتور جستجو لند در Google I/O گفت که این نتایج با هدف نشان دادن “تجربه زیسته” بیشتر به افراد در مورد جستارهای جستجویشان است. این جستجوگران می‌توانند پاسخ‌های افرادی را ببینند که دیدگاه‌های شخصی خود را به اشتراک می‌گذارند و این پاسخ‌ها در یک رابط کاربری ارائه می‌شوند که برای جستجوگر جوان‌تر دوستانه‌تر و قابل مصرف‌تر است.

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات از این ویژگی است، می توانید با جستجو در موبایل و کشیدن فیلترهای نوار جستجو تا زمانی که گزینه “چشم انداز” را مشاهده کنید، آن را مشاهده کنید. برای بارگیری آن نتایج، روی گزینه “چشم انداز” کلیک کنید:

Google Perspectives Mobile Live 371x600 را فیلتر کرد

چرا ما اهمیت می دهیم. در اینجا یک راه جدید برای مشاهده محتوا در انجمن‌ها، ویدیوها، وبلاگ‌ها و سایر قالب‌ها وجود دارد که در آن افراد دیدگاه‌ها و دیدگاه‌های خود را در مورد یک موضوع خاص بیان می‌کنند.