گوگل می گوید تا پایان سال انتظار به روزرسانی اصلی جدید را نداشته باشید

درباره نویسنده

بری شوارتز

بنابراین سئوکاران هنوز هم ممکن است در چند هفته آینده منتهی به تعطیلات کار خود را انجام دهند.

توییت این هم توییت جان:

جان در توییتر اضافه کرد: «این بدان معنا نیست که تغییرات قابل مشاهده ای وجود نخواهد داشت. به‌روزرسانی‌های هرزنامه و HCS همچنان در حال انتشار هستند، و جستجو همچنان تغییرات را در سراسر وب منعکس می‌کند.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-says-dont-expect-a-new-core-update-by-year-end-390388چرا ما اهمیت می دهیم. با توجه به اینکه بسیاری از سئوکاران و بازاریابان در حال حاضر شروع به کار برای تعطیلات کرده اند، برخی ممکن است با کمی اضطراب این کار را انجام دهند، زیرا این به روز رسانی ها به پایان می رسد. همانطور که گفته شد، به‌روزرسانی‌های اصلی بی‌ثبات‌ترین به‌روزرسانی‌ها هستند و تا کنون، به‌روزرسانی‌های محتوای مفید و حتی این به‌روزرسانی هرزنامه پیوند، از نظر ردپایی که در سراسر وب داشته، نسبتاً ناچیز به نظر می‌رسند.