گوگل ویژگی جدید SERP را آزمایش می کند که به جستجوگران دیدگاه هایی می دهد

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات است که من توانستم خودم را تکرار کنم:

جستجو چیست دیدگاه ها? اساسا، دیدگاه ها به نظر می‌رسد چند قطعه کوتاه کوتاه که به جستجوگران مجموعه گسترده‌تر و متنوع‌تری از پاسخ‌ها را برای درخواست خود می‌دهد. باز هم، گوگل هیچ تعریف رسمی به ما نمی دهد، گوگل فقط می گوید این یک آزمایش است و گوگل آزمایش های زیادی انجام می دهد.

گوگل با Search Engine Land تایید کرده است که در حال آزمایش ویژگی جستجوی جدیدی به نام Perspectives است.

به نظر می رسد دو قطعه ویژگی مجزا در یک، به نام چند وجهی ویژگی برجسته، که ما می دانیم که گوگل انجام می دهد.

تست های دیگر ما دیده‌ایم که گوگل این دیگر انواع قطعه‌های برجسته را آزمایش کرده است، مانند از وب و قطعه‌های ویژه مبتنی بر کارت. بنابراین گوگل به وضوح آزمایش رابط کاربری و تجربیات جدید را برای بخش قطعه برجسته نتایج جستجو افزایش می دهد.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-perspectives-test-386944

گوگل توضیح داد که این ویژگی آزمایشی برای کمک به جستجوگران در راه های جدید برای یافتن اطلاعات مفیدی است که به دنبال آن هستند. با این حال، گوگل از پاسخ دادن به سؤالات خاص تر در مورد چگونگی راه اندازی این موضوع، زمانی که ممکن است نشان داده شود و چگونه ناشران می توانند محتوای خود را در این کادر جستجوی جدید نشان دهند، خودداری کرد.

درباره نویسنده

برودی کلارک نمونه دیگری را ارسال کرد اینجا و برایان فریسلبن نیز اشاره شد این تست ها بدون دیدگاه ها برچسب در بالا

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. وقتی صحبت از قطعه های برجسته به میان می آید، جایی است که اکثر سئوکاران دوست دارند در آن قرار بگیرند. در عین حال، برخی شکایت دارند که نرخ کلیک در همه پرس و جوها زمانی که در آن موقعیت نشان داده می شود، بهینه نیست. به اشتراک گذاری نقطه قطعه برجسته با این جدید دیدگاه ها تغییر رابط باعث کلیک بیشتر یا کمتر می شود؟ این چیزی است که باید به آن توجه داشت تا ببیند آیا گوگل این را به طور گسترده‌تری عرضه می‌کند و دیدگاه جستجوگران در مورد چنین ویژگی چگونه تغییر می‌کند.