گوگل ویژگی متعلق به آسیایی ها را به نمایه های کسب و کار اضافه می کند

ویژگی به چه شکل است. در اینجا ویژگی جدید متعلق به آسیا در فهرست کسب و کار در Google Maps یا جستجوی Google به نظر می رسد:

درباره نویسنده

سایر صفات Yelp از می 2021 این نوع ویژگی را داشته است، این مورد دیگری است که Google در حال بازی کردن Yelp است. در سال 2018، گوگل ویژگی‌های تحت رهبری خانواده (که دیگر در دسترس نیست)، تحت رهبری کهنه‌سربازان و رهبری زنان معرفی شد، در سال 2020 گوگل ویژگی‌های متعلق به سیاه‌پوستان را اضافه کرد، در سال 2021 گوگل یک ویژگی را اضافه کرد. ویژگی متعلق به لاتین در نمایه های کسب و کار و اخیراً گوگل ویژگی LGBTQ+ را در نمایه های تجاری اضافه کرده است.

جدید در زمین موتورهای جستجو

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-adds-asian-owned-attribute-to-business-profiles-386878

چرا ما اهمیت می دهیم. ویژگی‌هایی مانند این می‌توانند به ایجاد دید برای نمایه شما کمک کنند، بنابراین اگر واجد شرایط هر یک از این ویژگی‌های نمایه کسب‌وکار هستید، باید آنها را به نمایه خود اضافه کنید – و حداقل آن را آزمایش کنید. کسب و کارها باید از هر مزیتی که می توانند برای کمک به رشد درآمد و پایگاه مشتری خود استفاده کنند.


گوگل دارد اعلام کرد یک ویژگی جدید به نمایه های کسب و کار Google برای مشاغل آسیایی اضافه کرده است. این ویژگی جدید را می‌توان به نمایه کسب‌وکار تأیید شده Google شما اضافه کرد و یافتن کسب‌وکارهای آسیایی را در جامعه خود آسان‌تر می‌کند.

نحوه اضافه کردن ویژگی در اینجا مراحل اضافه کردن این ویژگی به نمایه کسب و کار Google شما آمده است:

  1. به نمایه کسب و کار خود بروید. یاد بگیرید چگونه پروفایل خود را پیدا کنید.
  2. انتخاب کنید ویرایش نمایه و سپس اطلاعات کسب و کار.
  3. نزدیک بالا، را انتخاب کنید بیشتر برگه
  4. دسته ای را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید.
  5. در کنار ویژگی، را انتخاب کنید آره یا خیر.
  6. وقتی به‌روزرسانی ویژگی‌هایتان تمام شد، را انتخاب کنید صرفه جویی.