گوگل ویژگی های جدید جستجو، خرید و نقشه ها را راه اندازی می کند

این چیزی است که به نظر میرسد:

ترجمه گوگل لنز ارتقا پیدا می کند

غذای غذایی را می بینید که فکر می کنید خوشمزه به نظر می رسد و شما را گرسنه می کند؟ خوب، اکنون با Google Lens، می‌توانید از آن غذا عکس بگیرید و سپس «near me» را در Google Multisearch تایپ کنید تا Google رستوران‌هایی را به شما نشان دهد که می‌توانید آن غذا را از منوی آن‌ها سفارش دهید.

علاوه بر جستجوی عکس برای غذاهای نزدیک خود، می توانید جستجوی خود را نیز تایپ کنید تا آن ظروف خاص را پیدا کنید. Google رستوران‌های اطراف را برای یافتن این غذا به شما نشان می‌دهد و Google همچنین اطلاعات بیشتری درباره قیمت، مواد اولیه و اطلاعات منوی اضافی به شما می‌دهد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

Google همچنین قابلیت فیلتر کردن Google Maps را برای ایستگاه‌های شارژ با دوشاخه‌های شارژ سریع یا ایستگاه‌هایی با دوشاخه‌های سازگار با خودروی الکتریکی شما اضافه کرده است. این می‌تواند هزینه‌های CSS و CHAdeMo را نشان دهد که 350 کیلووات یا حتی 50 کیلووات هستند، به‌علاوه Google ممکن است حتی در دسترس بودن آنها را نشان دهد. این قابلیت به صورت جهانی در اندروید و iOS در هر جایی که ایستگاه های شارژ EV در دسترس باشد در دسترس خواهد بود.

همچنین، گوگل ویژگی‌های جدید جستجوی واقعیت افزوده را برای شما اضافه کرده است تا محصول را روی مدل‌هایی با ویژگی‌های مختلف، رنگ پوست و موارد دیگر امتحان کنید. Google یک کتابخانه عکس جدید با 150 مدل اضافه کرد که طیف متنوعی از رنگ پوست، سن، جنسیت، شکل صورت، قومیت و نوع پوست را نشان می‌دهد تا به شما کمک کند تا بیش از 2000 سایه زیرسازی را از طیف گسترده‌ای از برندها آزمایش کنید.

گوگل از شبکه‌های متخاصم مولد که به مدل‌های GAN نیز معروف هستند برای ارائه بهتر متن ترجمه شده استفاده می‌کند. این همان فناوری است که گوگل در دستگاه‌های پیکسل به عنوان ویژگی Magix Eraser روی عکس‌ها استفاده می‌کند.

در اینجا یک اسکرین شات از آنچه به نظر می رسد آمده است:

Google Maps فیلترهای شارژ EV و قابلیت دسترسی به صندلی چرخدار را اضافه می کند

توجه داشته باشید که برخی از این موارد در رویداد Search On چند ماه پیش اعلام شد.

از طریق Multisearch غذا پیدا کنید

درباره نویسنده

بری شوارتز

اگر شما یا هر یک از مشتریانتان در هر یک از این مشاغل هستید و می‌توانید از هر یک از این ویژگی‌ها استفاده کنید، احتمالاً باید در معرض دید بیشتری از جستجوی Google برای انجام این کار قرار بگیرید. به عنوان یک جستجوگر، این ویژگی ها نه تنها سرگرم کننده و مفید هستند، بلکه بسیاری از آنها کاملاً جالب هستند.


این ویژگی است که ما مدتی قبل به آن پرداختیم اما اکنون در ایالات متحده به صورت زنده در دسترس است.

جستجوی نمای زنده Google Maps

اکنون می توانید با استفاده از برنامه Google در تلفن خود، محله هایی با واقعیت افزوده را جستجو و کاوش کنید. تو می توانی اکنون برنامه Google Maps را در تلفن خود بردارید، روی نماد دوربین کلیک کنید و از طریق صفحه نگاه کنید تا همپوشانی هایی را که دقیقاً در نزدیکی شما قرار دارد را در زمان واقعی مشاهده کنید.

گوگل مدتی است که این ویژگی را به نمایش گذاشته است، اما از هفته آینده، این ویژگی در لندن، لس آنجلس، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو و توکیو آغاز خواهد شد.

در اینجا یک اسکرین شات از آنچه به نظر می رسد آمده است:

مدل های جدید خرید برای زیبایی AR

گوگل مجموعه‌ای از ویژگی‌های جستجوی جدید را در سرتاسر جستجوی Google، لنز گوگل، خرید و نقشه‌ها اعلام کرده است که همگی با هدف ارائه جستجو برای کاربران بیشتر به روش‌های مفیدتر هستند. این پیشرفت‌ها از Multisearch، Google Leons، Google Shopping و Google Maps عبور می‌کنند.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-launches-new-search-shopping-and-maps-features-389636

در اینجا یک GIF از آن در عمل آمده است:

جستجوی غذاهای خاص

گوگل در حال ارائه به‌روزرسانی بزرگی برای قابلیت‌های ترجمه مرتبط با لنز Google است. این به‌روزرسانی به جستجوگران امکان می‌دهد متن را در پس‌زمینه‌های پیچیده‌تر ترجمه کنند. گوگل به جای پوشاندن متن اصلی، متن اصلی را پاک می کند و پیکسل های زیر آن را با پس زمینه ای که توسط هوش مصنوعی ایجاد می شود، دوباره ایجاد می کند، سپس گوگل متن ترجمه شده را در بالای تصویر قرار می دهد.

این ویژگی امروز به زبان انگلیسی در نتایج جستجوی تلفن همراه ایالات متحده راه اندازی می شود.

این در اواخر امسال، قبل از پایان سال 2022 راه اندازی می شود.

خرید گوگل با کفش های AR

Google همچنین ویژگی‌های خرید را منتشر کرده است تا به شما کمک کند کفش‌ها را در AR، واقعیت افزوده، روی کفش‌های خود ببینید. گوگل گفت این تجربه جدید خرید AR برای کفش‌های کتانی، به شما امکان می‌دهد بچرخید، زوم کنید و کفش‌ها را در فضای خود ببینید. این در برندهایی مانند Saucony، VANS و Merrell کار خواهد کرد.

به‌علاوه، گوگل به لطف نماد صندلی چرخدار در Google Maps، Google Maps را برای اینکه مکانی دارای ورودی قابل دسترسی برای صندلی چرخدار باشد، اضافه کرد. این قابلیت به صورت جهانی در اندروید و iOS در هر جایی که ایستگاه های شارژ EV در دسترس باشد در دسترس خواهد بود.

چرا ما اهمیت می دهیم

در اینجا نمونه‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد چگونه Google Lens ترجمه را به روشی آسان‌تر برای درک جستجوگران پوشش می‌دهد:

گوگل از امروز در ایالات متحده عرضه می شود گفت.

این ویژگی همچنین امروز به زبان انگلیسی در ایالات متحده در دستگاه های تلفن همراه و در برنامه Google در Android و iOS راه اندازی می شود.

“این روش جدید جستجو به من و کسب و کارهای محلی در جامعه کمک می کند، بنابراین می توانم راحت تر از مغازه های محله در طول تعطیلات حمایت کنم.” گفت سیندی هوین، مدیر محصول، لنز گوگل.