10 اشتباه رایج در اتاق فرار که نباید انجام بدیم اتاق فرار اسکیپ مستر | allescape

در این بازی منحصربه‌فرد، شما به‌همراه تیم خود در یک محیط عجیب و گاهی ترسناک قرار می‌گیرید و باید با هم‌فکری، حل کردن معماها و باز کردن قفل‌ها در زمانی مشخص از محیط خارج شوید. تیم شما می‌تواند جمعی از دوستان، همکاران یا هم‌کلاسی‌های شما باشد. طراحی اتاق فرار از مهم ترین و اصلی ترین گام ها برای فراهم کردن شرایط ایده آل در اسکیپ روم ها می باشد که مجموعه گسترده از کارها از قبیل طراحی سناریو، آماده سازی محیط و دکور و غیره را شامل میشود. با توجه به رقابت بسیار زیاد اتاق فرارها در شهرهای مختلف در جذب کاربر، لذا لازم است تمام گام های ساخت اسکیپ روم با در نظر گرفتن جزئیات کامل انجام شود. تاج اسکیپ یکی از بزرگ ترین تیم های فعال در حوزه ساخت و طراحی اتاق فرار ترسناک، دلهره آور و هیجانی می باشد و در ادامه به روند طی شده برای پروژه های این حوزه اشاره خواهد داشت. ترفندهای فرار موفق از اسکیپ روم ها و آموزش اتاق فرار که در ادامه ارائه می دهیم، تمام راه حل های کاربردی برای موفق شدن در اسکیپ روم ها با ژانرهای ترسناک، دلهره آور و ماجراجویی و غیره می باشد.

  • بازیکنای حرفه ای بلافاصله می تونن تشخیص بدن چی مرتبطه به معما و چی نامرتبطه.
  • بدان معنا که بازیکنان می‌توانند روی برنده شدن خود کنترل داشته باشند.
  • بسیاری تصور می‌کنند که این زمان بسیار زیادی برای یک بازی است.
  • برای حل معماهای اتاق نیاز نیست تا خیلی باهوش باشید، فقط باید از دقت و سرعت کافی برخوردار باشید، همچنین بتوانید با اعضای گروه خود به خوبی تبادل اطلاعات کنید.
  • در شبکه اجتماعی و سایت خود فراخوان بزنید و شرایط بازیکنان موردنیاز خود را ذکر کنید تا تیم‌ها از این طریق با شما ارتباط برقرار کنند.
  • با این رویه اصلا از داستان لذت نخواهید برد و احتمال شکست شما بسیار بالا خواهد بود.

شما به‌عنوان یک کسب‌وکار، بهتر است عاملی که احتمالاً بیشتر قابل‌اندازه‌گیری باشد و همانند دیگر کسب‌وکارها معیار سودآوری است را انتخاب کنید مانند “درآمد”. اهداف قابل‌اندازه‌گیری به این معنی است که دقیقاً بدانید در زمان دستیابی به هدف چه چیزی را خواهید دید، خواهید شنید و احساس خواهید کرد. به این معنا که اهدافتان را به عناصر قابل‌اندازه‌گیری تقسیم کنید.

انواع قفل های اتاق فرار و نحوه باز کردن آنها

خاص بودن اتاق فرار اسکیپ می، در سناریوهای متنوع در ژانرهای مختلفی است که می‌تواند پاسخگوی سلیقه مخاطبان زیادی باشد، اما ژانر هیجان در این اتاق فرار به شدت جذاب و رده سنی اتاق فرار هیجان‌انگیز است. سناریو اتاق فرار دژاوو یکی از هیجان‌انگیزترین یا به قول شرکت‌کنندگان آن، وحشتناک‌ترین سناریوها در اتاق فرارهای تهران است. در این اسکیپ روم که طالع نحس نام داد بازیکنان، مجرمانی محبوس در زندان هستند که قرار است به زودی توسط خودرویی به دادگاه برده شوند. در میانه راه و درحالی که هوا اوضاع مساعدی ندارد، ماشین حامل مجرمان از مسیر خارج می‌شود. حالا فرصت خوبی به دست آمده تا مجرمان بتوانند از ماشین فرار کنند. آن ها با فرار از ماشین، خود را به جنگلی می‌رسانند و در کلبه‌ای متروک ساکن می‌شوند.

برای ثبت دیدگاه وارد اکانت خود شوید…

یک بازی جذاب و فان که معما‌هایش با تمامی معماهای دیگر از نظر جنس متفاوت است و سناریو بسیار جذابی و متفاوتی نیز دارد. این اتاق فرار هم مانند اتاق فرار سرقت از بانک دو مکان مجزا برگزار می‌شود و هیچ تفاوتی از نظر سناریو، طراحی، قیمت و… باهم ندارند. ما هر دو نشانی را برای شما در زیر توضیحات این اتاق قرار می‌دهیم تا نسبت به مکان خود به هرکدام که راحت‌ترید، مراجعه کنید. از ویژگی‌های این اتاق فرار که آن را نسبت به سایر اتاق فرارهای تهران متمایز می‌کند، محل برگزاری آن است که در یک عمارت ۲۰۰ساله در یک فضای متفاوت و خاص اجرا می‌شود. اولین و مهم ترین نکته ای که نه تنها برای رکورد زدن در اسکیپ روم ها، بلکه در هر بازی و امتحان و چالش پیش رو در زندگی باید به آن توجه داشته باشید، کنترل استرس می باشد. در تمام اسکیپ روم ها نوع طراحی سناریو و دکوراسیون اتاق به گونه ایست که استرس را در شما القا می کند و افرادی می توانند برای حل معما و پیدا کردن سرنخ ها تمرکز داشته باشند که استرس را رها کنند.

حال چگونه باید تم و سناریو را انتخاب کرد؟

پس با نهایت دقت، تیم هیجان‌انگیزی ترتیب بدهید و ساعات جذابی را در این اتاق فرار بگذرانید. اتاق فرار این روزها یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌های گروهی برای جوانان و نوجوانان شده است. افراد عاشق هیجان، ترس و چالش ذهنی، از طرفداران اتاق فرار هستند. این بازی در یک لوکیشن اجرا می‌شود و برای جذاب‌تر شدن بازی، براساس سناریو مشخص، تزیینات و دکوراسیون داخلی این لوکیشن آماده می‌شود. در این بازی تلاش می‌شود تا افراد شرکت کننده در بطن داستان به شکلی پویا نقش آفرینی کنند.

10 اشتباه رایج در اتاق فرار که نباید انجام بدیم اتاق فرار اسکیپ مستر | allescape