10 ستون برتر متخصص SEO در سال 2022 در سرزمین موتورهای جستجو

نتایج مقایسه پوشش کلمات کلیدی چهار ابزار پیشرو سئو برای دامنه ها در فضای دارویی را مشاهده کنید. (توسط تایلور هرمانسون. منتشر شده در 19 سپتامبر.)

جدید در زمین موتورهای جستجو

از زمانی که Search Engine Land راه اندازی شد، ما به کارشناسان سئو بستری برای به اشتراک گذاشتن دانش عمیق و بینش به موقع خود داده ایم – با هدف کمک به شما در حل مشکلات، مدیریت چالش ها و درک تغییرات دائمی چشم انداز SEO.

درباره نویسنده

دنی گودوین

بینش قدرتمندی را برای اطلاع رسانی تلاش های بازاریابی خود به دست آورید. از اپراتورها و دستورات جستجوی پیشرفته گوگل زیر به نفع خود استفاده کنید. (توسط جان کلارک. منتشر شده در 3 اکتبر.)

گوگل تعریف خود از YMYL را تغییر داده است، تعریف صفحات با کیفیت پایین و موارد دیگر را اصلاح کرده است. در اینجا جزئیات است. (توسط لیلی ری. منتشر شده در 28 ژوئیه.)

گاهی اوقات بهترین ابزار سئو رایگان هستند. یاد بگیرید که چگونه از این فرمول ها برای صرفه جویی در زمان و کاهش خطاهای دستی استفاده کنید. (توسط جکی چو. منتشر شده در 30 ژوئن.)


دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/top-10-seo-expert-columns-2022-390024

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


من باید اولاف کوپ را که سه مورد از 10 ستون محبوب سئو سال را تالیف کرده است، به رسمیت بشناسم. شگفت انگيز!

به همین دلیل یکی از اولویت‌های من در سال جاری کمک به راه‌اندازی مجدد برنامه کارشناس موضوع زمین در موتورهای جستجو بود که در چند سال گذشته در اکثر موارد متوقف شده بود.

آیا می خواهید بدانید یادگیری ماشین چگونه بر جستجو تأثیر می گذارد؟ بیاموزید که چگونه گوگل از مدل ها و الگوریتم های یادگیری ماشینی در جستجو استفاده می کند. (توسط دیو دیویس. منتشر شده در 2 می.)


در زیر پیوندهایی به 10 ستون سئوی موتور جستجوی لند جستجوی سال 2022 که بیشترین خوانده شده و باید خوانده شود را خواهید دید که توسط گروه فوق العاده ما از کارشناسان موضوع ارائه شده است.

آیا می خواهید سایت وردپرس خود را برای ترافیک و رتبه بندی بهتر راه اندازی کنید؟ مطمئن شوید که این تنظیمات سایت را برای بهبود سئوی خود دنبال می کنید. (توسط جان مک آلپین. منتشر شده در 15 سپتامبر.)

سئوکاران ممکن است با تغییرات دیگری مشابه راه اندازی پنگوئن در 10 سال پیش روبرو شوند. در اینجا چیزی است که باید در مورد به روز رسانی جدید گوگل بدانید. (توسط ماری هاینز. منتشر شده در 22 اوت.)

درباره برخی از سیگنال‌های بالقوه‌ای که Google ممکن است برای سنجش اینکه آیا محتوا و نام تجاری شما EAT قوی دارند یا خیر استفاده می‌کند، بیاموزید. (توسط اولاف کوپ. منتشر شده در 18 مارس.)

تجزیه و تحلیل SERP ها برای این اهداف خرد به شما کمک می کند محتوای مناسبی را ایجاد کنید که جستجوگر می خواهد پیدا کند. (توسط اولاف کوپ. منتشر شده در 18 ژوئیه.)

آیا گام بعدی MUM Google برای تبدیل شدن به یک موتور جستجوی صرفا معنایی است؟ بیاموزید که MUM چه معنایی برای آینده سئو می تواند داشته باشد. (توسط اولاف کوپ. منتشر شده در 15 آوریل.)