2 راه حل جدید Google Display & Video 360 مخاطب

راه اندازی و در دسترس بودن. هدف‌گیری بهینه در حال حاضر برای کمپین‌های YouTube Video Action در دسترس است و در ماه‌های آینده به همه کمپین‌های نمایشی و ویدیویی گسترش خواهد یافت. پس از راه‌اندازی، کمپین‌های نمایشی و ویدیویی واجد شرایط جدید انتخاب می‌شوند و گزینه‌ای برای انصراف خواهند داشت.


تست اولیه آزمایش‌های اولیه نشان داد که تبلیغ‌کنندگانی که از هدف‌گیری بهینه استفاده می‌کردند، در هنگام استفاده از مخاطبان Google، ۲۵ درصد بهبودی در اهداف کمپین خود مشاهده کردند و معمولاً با استفاده از داده‌های شخص اول، ۵۵ درصد بهبود داشتند.

هدف‌گیری بهینه‌شده به افرادی می‌رسد که به احتمال زیاد بر اساس تعریف و سفارشی‌سازی توسط تبلیغ‌کننده، تعداد بازدیدها، کلیک‌ها یا تبدیل‌ها را افزایش می‌دهند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


EPID ها

گوگل به‌تازگی دو به‌روزرسانی جدید در رابطه با داده‌های شخص اول و یادگیری ماشین با Display and Video 360 اعلام کرد.

هدف گذاری بهینه شده

این تضمین می‌کند که برندها می‌توانند همچنان از تکرار تبلیغات اجتناب کنند و در عین حال کارایی دسترسی را به حداکثر می‌رسانند، حتی زمانی که کوکی‌های شخص ثالث از بین بروند. از آنجایی که EPIDها به صورت ارگانیک در فناوری نمایش و ویدیو تعبیه شده اند، تبلیغ کنندگان مجبور نیستند هیچ تغییری در حساب خود ایجاد کنند. هنگام تنظیم، مارک ها و آژانس ها به طور خودکار از EPID بهره مند می شوند اهداف فرکانس.

جدید در زمین موتورهای جستجو

EPID سیگنال‌های جدیدی را به Display & Video 360 ارائه می‌کند که به‌طور خودکار ابزارهای مدیریت فرکانس ضدآینده مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در آینده، EPIDها انواع دیگر موارد استفاده بازاریابی را در Display & Video 360 بدون هیچ اقدامی توسط تبلیغ‌کنندگان تقویت خواهند کرد.

درباره نویسنده

راه اندازی و در دسترس بودن. EPID برای اطلاع رسانی راه حل های مدیریت فرکانس کاربران Display & Video 360 “در ماه های آینده” استفاده خواهد شد.

هدف‌یابی بهینه به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا با یافتن مشتریان جدید و مرتبطی که احتمالاً در اهداف کمپین‌شان تبدیل می‌شوند، دسترسی خود را به مخاطبان مرتبط گسترش دهند و بازگشت سرمایه را افزایش دهند. تنظیمات کمپین، مانند مخاطبان انتخاب شده به صورت دستی از جمله داده های شخص اول و مخاطبان Google، بر الگوریتم یادگیری ماشین تأثیر می گذارد. سپس هدف‌گیری بهینه از یادگیری ماشینی برای گسترش دسترسی به سایر گروه‌های مرتبط بدون تکیه بر کوکی‌های شخص ثالث استفاده می‌کند.

گسترش در PPID. EPIDها در PPIDها گسترش می یابند، که شناسه های ارائه شده توسط ناشر هستند که سال گذشته برای استفاده در دسترس قرار گرفتند. PPID به ناشران امکان می‌دهد برای موارد استفاده بازاریابی یک شناسه شخص اول به Google Ad Manager ارسال کنند. این به‌روزرسانی، EPID‌ها را در اختیار صرافی‌ها، ناشران یا فروشندگان بیشتری قرار می‌دهد که به دنبال اشتراک‌گذاری شناسه‌های شخص اول خود با باطن Display & Video 360 هستند تا کیفیت تبلیغات برنامه‌ریزی شده در دارایی‌های مربوطه خود را بهبود بخشند.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/2-new-google-display-video-360-audience-solutions-388582

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر ناشر هستید، این تغییرات به شما امکان می‌دهد به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید، تبلیغات مرتبط را ارائه دهید و اطمینان حاصل کنید که اطلاعات و حریم خصوصی افراد دست نخورده باقی می‌ماند. این گزینه‌های برنامه‌ریزی گام‌هایی در جهت آینده‌ای بدون کوکی هستند و در عین حال به شما امکان می‌دهند کمپین‌های تبلیغاتی برنامه‌ای موفق را ارائه دهید.


در آینده نزدیک، EPID به‌عنوان سیگنالی برای ایجاد بخش‌های مخاطب Google در Display & Video 360 استفاده خواهد شد. این به تبلیغ‌کنندگان فرصتی می‌دهد تا تبلیغات شخصی‌سازی‌شده‌تری را در سایت‌های ناشران که EPID دریافت می‌شوند، ارائه دهند. در پایان، EPID همچنین به برندها کمک می‌کند تا سایر قابلیت‌های تبلیغاتی اصلی را باز کنند، مانند دسترسی بین دستگاه‌ها بر اساس دامنه به دامنه، و جلوگیری از ترافیک نامعتبر به روشی امن برای حفظ حریم خصوصی.