5 تاکتیک تبلیغاتی Reddit که باید برای بازاریابان B2B بدانید

سه نوع موجودی در Reddit وجود دارد:

  • موجودی گسترش یافته
  • موجودی استاندارد
  • موجودی محدود
در نقشه بالا، مقوله شروع، اتوماسیون بازاریابی است که با سایر مقوله‌های بزرگ مانند بازاریابی دیجیتال، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوا و هک رشد بسیار مرتبط است.

برخی از صنایع در چتر B2B حساس تلقی می شوند (به عنوان مثال، مراقبت های بهداشتی، دولتی، و داروسازی).

این ابزار تعاملی به کاربران این امکان را می دهد تا ساب ردیت ها را ترسیم کنند و ببینند چگونه به ساب ردیت های مرتبط یا خاص تر متصل می شوند.

اگر بخشی از یکی از این صنایع هستید، کنترل جایی که محتوای شما ممکن است ظاهر شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای رفع این مشکل، Reddit قابلیتی به نام «نوع موجودیدر سال 2020، که به شما امکان می دهد دسترسی خود را در پلتفرم کنترل کنید.

کاربران Reddit از این پلتفرم بازدید می‌کنند تا «افراد خود» را پیدا کنند – جوامعی با علاقه مشترک.

را تنظیم کنید پیکسل Reddit در سراسر وب سایت شما برای شروع تبلیغ تبلیغات خود فقط به 50 کاربر نیاز دارید و می توانید به مخاطبان ناشناخته سلام کنید.

این جوامع رگ حیات پلتفرم و منبع اطلاعات خام و صادقانه ای هستند که کاربران به دنبال آن هستند.

تاکتیک های ذکر شده در بالا را دنبال کنید و آنچه را که در Reddit ممکن است آزمایش کنید. فقط ممکن است فرصتی باشد که به دنبال آن بوده اید تا تلاش های بازاریابی خود را تقویت کنید.

آیا نمی دانید که آیا مخاطبان شما روی پلتفرم هستند؟ بر اساس این گزارش، Reddit پنجمین وب سایت پربازدید در ایالات متحده است سمروش.

تبلیغات قرار دادن مکالمه، بلافاصله پس از پست اصلی و قبل از اولین نظر، قرار گرفتند ایجاد شده در سال 2021 برای جذب برندهایی که کاربران بیشتر وقت خود را در آنها می گذرانند – در یک رشته گفتگو.

به عنوان بازاریاب، ما به سادگی نمی توانیم از همان کاغذ سفید یا نسخه ی نمایشی که ممکن است در تبلیغات گوگل یا لینکدین استفاده کنیم، استفاده کنیم.

Millennials و Gen Zers قرار است بر کمیته های خرید B2B تسلط داشته باشید امسال، بنابراین همراهی با آنها ضروری است.

از طرف دیگر، همه بازاریابان می‌دانند که امروزه بسیاری از پلتفرم‌ها مملو از تبلیغ‌کنندگان هستند.

در حالی که همه تاکتیک‌هایی که بررسی کرده‌ایم محرک‌های عملکرد بسیار مفیدی هستند، در پایان روز، یک تبلیغ واقعاً موفق Reddit به کیفیت محتوا بستگی دارد.

چرا از تبلیغات استاندارد تبلیغاتی استفاده کنید در حالی که می توانید مشتریان بالقوه را در زمانی که بیشترین مشارکت را دارند جذب کنید؟

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


3. Subreddit های مناسب را برای هدف گیری پیدا کنید

Subreddits همچنین می تواند در موضوعات بزرگتر مانند بازی، رمزنگاری، یا تلویزیون و بسیاری موارد دیگر گنجانده شود.

Reddit توسط جوامعی به نام subreddit تشکیل می شود که معمولاً با پیشوند r/ قبل از نام دسته مشخص می شود.

اگر می‌خواهید برای اولین بار پلتفرم را آزمایش کنید یا برای بهبود کمپین‌های فعلی به کمک نیاز دارید، این مقاله توصیه‌های تاکتیکی را بیان می‌کند.

1. تبلیغات قرار دادن مکالمه > تبلیغات استاندارد

دسته موجودی محدود، ایجاد شده با مشارکت هوش متنی Oracle Data Cloud، به لطف اوراکل از قوانین و سیستم های Reddit و فیلتر شخص ثالث عبور می کند. این تضمین می کند که تبلیغ کنندگان می توانند برندهای خود را از طریق یک رویکرد تنظیم شده تقویت کنند.

برای مثال، می‌توانید با جستجوی subreddit r/emailmarketing شروع کنید، و این ابزار به طور خودکار یک وب از subreddit‌های مرتبط ایجاد می‌کند، که سپس می‌توانید آن‌ها را بر اساس دسته‌بندی (یعنی جدید، داغ، در حال افزایش و بالا) مرتب کنید.

در عوض، ما باید ذهنیت خود را به سمت ایجاد محتوای جذاب و تعاملی تغییر دهیم، مانند:

5. کنترل کلیدی است: انواع موجودی برای بازارهای حساس B2B

برای بازاریابان، این به این معنی است که به راحتی مخاطبان خاص را پیدا کنید که در زیر ریدیت هایی قرار می گیرند که ممکن است در غیر این صورت از وجود آنها اطلاعی نداشته باشید.

subreddits مرتبط

سایر مزایای استفاده از پیکسل Reddit عبارتند از:


با کمال تعجب، می توانید تبلیغ خود را دقیقاً در آنجا قرار دهید تا اطلاعات بیشتری درباره کسب و کار خود اضافه کنید.

مکان‌های مکالمه Reddit

برای کنترل بیشتر، بازاریابان می توانند مخاطبان را شامل یا حذف کنند تا فقط افراد مناسب تبلیغات شما را ببینند.

مخاطب هدف شما در Reddit بسیار محتمل است!

بازاریابان B2B عاشق بازاریابی مجدد ایمیلی خوب هستند. در حالی که این است در Reddit موجود است، نرخ مطابقت برای ایمیل های تجاری بسیار پایین است.

این بدان معنا نیست که تبلیغات در Reddit یا ایجاد محتوای قدرتمند برای Reddit باید هزینه زیادی برای شما داشته باشد.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


منبع: https://searchengineland.com/reddit-ads-tactics-b2b-marketers-394963

این درست نیست تبلیغات در Reddit می تواند فقط در جوامع دستچین شده ظاهر می شود، و حتی می توانید نظرات را در تبلیغات خود فعال یا غیرفعال کنید.

اما این نقشه نشان می‌دهد که اتوماسیون بازاریابی می‌تواند به زیرمجموعه‌های خاص دیگری مانند CRM، B2B SaaS، بازاریابی B2B و HubSpot نیز مرتبط باشد.

4. محتوا پادشاه است

پیکسل Reddit همچنین یک پنجره عالی برای تأیید بهترین مخاطبان شما است، خواه مشتریان فعلی شما (اگر بخش ورود به وب سایت خود دارید) یا مشتریانی که در صفحه تأیید شما قرار می گیرند (اگر یک سایت تجارت الکترونیک B2B هستید).

گاهی اوقات یک پلتفرم نادیده گرفته شده، Reddit یک فرصت عالی برای تبلیغ کنندگان B2B است تا به جوامع تخصصی دسترسی پیدا کنند و در عین حال برنامه های رسانه ای را از نظر استراتژیک متنوع کنند.

این یک نبرد دشوار برای بازاریابان B2B است که در برابر برندهای تجاری B2C اغلب خلاقانه تر و چشمگیرتر رقابت می کنند.

تبلیغات Reddit را وارد کنید. بازاریابان B2B می توانند از Reddit برای متمایز شدن از سایرین و ماندن در مقابل مخاطبان هدف استفاده کنند.

شما به پلتفرم می روید، در مورد «Google Ads» یاد می گیرید و به یک رشته مکالمه می روید که سه راه حل را که فکر می کنید برای کسب و کار شما مناسب هستند مقایسه می کنید.

از آنجایی که Reddit به طور ارگانیک رتبه بندی می کند، این شانس شما را برای نشان دادن در زمان مناسب افزایش می دهد، به خصوص زمانی که مشتریان بالقوه فعالانه در حال تحقیق هستند – به ویژه برای جستجوهای تخصصی یا عمودی مهم است.

بیش از دانستن آخرین روندها، باید به طور مداوم ارزیابی کنیم:

  • جایی که این مخاطب هدف قرار دارد. (آنها روی چه پلتفرمی هستند؟)
  • جایی که آنها با محتوا درگیر هستند.
  • چه نوع موادی مصرف می کنند.
  • و از همه مهمتر، چگونه اعتماد آنها را جلب کرده و آن را حفظ کنیم.

ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توانید بهترین ساب ردیت ها را برای قرار دادن تبلیغات خود پیدا کنید.

از آنجایی که دامنه های ایمیل گزینه محبوبی نیستند – مگر اینکه برای راه حلی مانند Liveramp پول پرداخت کنید – تنها یک جایگزین دیگر وجود دارد.

بسیاری از بازاریابان همچنین در مورد ایمنی برند در Reddit ابراز نگرانی کرده اند، که اغلب ناشی از عدم درک و این تصور غلط است که تبلیغات Reddit می تواند تقریباً در هر مکان و در هر جامعه ای ظاهر شود.

این را تصویر کنید شما یک کسب و کار هستید که علاقه مند به درج آگهی در Reddit هستید.