5 راه ساده برای تسلط بر جستجوی محلی

اگر کسب‌وکار شما در این فهرست‌ها فهرست نشده است، وقتی مشتری بالقوه روی آن پیوندها در نتایج جستجو کلیک می‌کند، اطلاعات کسب‌وکار شما را پیدا نمی‌کند.

دایرکتوری های آنلاین

برچسب‌های عنوان و توضیحات عناصر HTML هستند که می‌توانید آن‌ها را سفارشی کنید تا محتوای صفحات وب خود را منعکس کنند. متن عنوان و برچسب های توضیحات شما در نتایج جستجو نمایش داده می شود.

همچنین می توانید کلمات کلیدی مانند ” را جستجو کنید[your city] directory” برای یافتن سایر سایت‌ها یا دایرکتوری‌های استناد محلی.

طول عموماً قابل قبول برای تگ های عنوان تقریباً 50 تا 60 کاراکتر است و تگ های توضیحات می توانند تقریباً 160 تا 200 کاراکتر باشند. از این فضا استفاده کنید و عاقلانه از آن استفاده کنید.

این متن را به عنوان یک «تبلیغ کوچک» در نظر بگیرید که باید آن را با دقت بسازید.

عنوان و توضیحات

اگر برچسب‌های عنوان و توضیحات شما گم شده باشند یا گوگل فکر می‌کند که به اندازه کافی خوب نیستند، گوگل اغلب چیزی می‌سازد یا آنها را “بازنویسی” می‌کند.

چرا؟ از آنجا که دایرکتوری های آنلاین اغلب در نتایج جستجوی ارگانیک بالا نشان داده می شوند.

بسیاری از مردم به رسانه‌های اجتماعی روی می‌آورند تا ببینند دوستان و خانواده‌شان در مورد یک کسب‌وکار چه فکری می‌کنند، بنابراین داشتن بازخورد خوب در صفحه فیسبوک کسب‌وکارتان می‌تواند به جذب مشتریان احتمالی کمک کند.

عنوان و توضیحات شما برای جلب توجه جستجوگر و وادار کردن آنها به کلیک بر روی پیوندهای شما برای رفتن به وب سایت شما است – بنابراین در مورد آنچه در این زمینه ها در صفحات وب خود قرار می دهید با دقت فکر کنید.

ایجاد صفحات خدماتی به شما این امکان را می دهد که برای مکان مورد نظر و کلمات کلیدی مرتبط با سرویس خاصی که ارائه می کنید به روشی بسیار هدفمندتر بهینه سازی کنید.

صفحات خدمات فردی

به یاد داشته باشید، اگر کسب و کار شما در نتایج جستجو نشان داده می شود، می توانید آن شخص را بر روی لینک شما کلیک کند.

درس؟ این فضا ارزشمند است و هر شخصیت مهم است. در اینجا چند نکته وجود دارد:

  • هرگز فضا را روی نام صفحات یا کلماتی که اطلاعات مفیدی در مورد موضوع صفحه وب – یا کسب و کار شما در اختیار جستجوگر قرار نمی دهند، هدر ندهید.
از نام صفحات در عنوان استفاده نکنید
  • اگر می‌خواهید در بین مشتریان محلی متمایز شوید، نام شهری که کسب‌وکارتان در آن است و/یا منطقه‌ای که کسب‌وکارتان در آن خدمات ارائه می‌کند را درج کنید (مثلاً «خدمت به شهر آیووا و سدار رپیدز»).
  • روی استفاده از یک کلمه کلیدی هدفمند تمرکز کنید و با دقت آن کلمه کلیدی را تا حد امکان به ابتدای برچسب نزدیک کنید.

اگر یک کسب و کار مبتنی بر خدمات را اداره می کنید، یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که صفحات جداگانه ای برای آن بسازید هر سرویس به جای اینکه فقط لیستی از خدمات خود را در یک صفحه قرار دهید، پیشنهاد می کنید.

ایجاد صفحه سرویس

در دریایی از نتایج جستجوی رقابتی، اگر این متن منحصر به فرد، قانع کننده و توصیفی نباشد، نرخ کلیک شما آسیب می بیند (که می تواند به رتبه بندی شما آسیب برساند).

دو مکان که باید روی دریافت نظرات تمرکز کنید صفحه فیس بوک و نمایه کسب و کار گوگل شما هستند. اینها بزرگ هستند.

می‌توانید از چندین نرم‌افزار بازاریابی شهرت و گزینه‌های ابزار برای پیگیری، مدیریت و تلاش فعالانه برای دریافت نظرات استفاده کنید. در اینجا برخی از موارد برای بررسی وجود دارد:

  • جمع شدن
  • TrustPilot
  • چشم بسته

4. صفحات خدمات جداگانه بسازید

با وب سایت روزنامه محلی خود و اتاق بازرگانی خود بررسی کنید تا ببینید آیا آنها یک فهرست کسب و کار محلی دارند که می توانید در آن لیست شوید.

وقتی نوبت به سئوی محلی می‌رسد، مهم‌تر از همیشه این است که استراتژی‌های سئوی داخلی و خارجی خود را برای مشتریان و مشتریانی که در جستجوی کسب‌وکار محلی شما هستند، بهینه کنید.

دریافت نظرات مثبت در نمایه کسب و کار Google شما بسیار مهم است زیرا زمانی که شخصی برای کسب و کار شما جستجو می کند، این نظرات در Google نشان داده می شود.

فیس بوک-بررسی

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


3. بررسی آنلاین اهمیت دارد

اگر در تلاش‌های سئوی خود با یک آژانس بازاریابی دیجیتال کار می‌کنید، می‌توانید به آن‌ها اجازه دهید تا مدیر نمایه کسب‌وکار شما باشند. به این ترتیب، اگر به رابطه خود با آژانس پایان دهید، کنترل پروفایل خود را حفظ خواهید کرد.

“با کیفیت بالا و نظرات مثبت مشتریان شما می تواند دید کسب و کار شما را بهبود بخشد و احتمال اینکه یک خریدار از مکان شما بازدید کند را افزایش می دهد.” گوگل بیان می کند.

این فرآیند تأیید ضروری است زیرا Google می خواهد تأیید کند که کسب و کار شما یک شرکت قانونی و واقعی است. مالک کسب و کار باید فهرست GBP را ادعا کند.

اگر مطمئن نیستید که برچسب‌های عنوان و توضیحات متا شما چگونه به نظر می‌رسند یا از چند کاراکتر می‌توانید استفاده کنید، سعی کنید از شبیه‌سازی مانند افزونه SEO Yoast برای وردپرس استفاده کنید، جایی که می‌توانید عنوان و توضیحات شما را در هر دو ببینید. یک دستگاه تلفن همراه و دسکتاپ:

شرح عنوان Yoast

علاوه بر این، کلمات یا کاراکترهای اضافی می توانند متن شما را با بیضی قطع کنند (…).

بررسی‌های آنلاین مانند طلا برای یک کسب‌وکار هستند – به‌خصوص وقتی که نقدهای ۵ ستاره باشند. به طور کلی، شما می خواهید حداقل ده نظر 5 ستاره در نمایه کسب و کار Google خود داشته باشید. اما هدف شما توقف در اینجا نیست.

به جای فهرست خطی یا فقط داشتن یک پاراگراف کوتاه در صفحه «سرویس‌ها»، یک صفحه کامل برای صحبت در مورد هر سرویسی که ارائه می‌دهید دارید، به این معنی که محتوا و روش‌های بیشتری برای بهینه‌سازی متن برای ارائه بهتر به خوانندگان خود دارید. و گوگل (برای اهداف سئو).

نمایه کسب و کار گوگل (GBP) یکی از بهترین استراتژی های سئو محلی برای مشاغل محلی است که با مشتریان رو در رو ملاقات می کنند.

گردآورنده های داده اطلاعات شرکت شما را می گیرند و در صدها فهرست آنلاین دیگر توزیع می کنند!

بر اساس نظرسنجی بررسی مشتریان محلی BrightLocal در سال 2023، تا 84٪ از مردم به بررسی های آنلاین به اندازه توصیه های شخصی اعتماد دارند.

همچنین ضروری است که نام، آدرس و شماره تلفن (NAP) کسب و کارتان را در جمع‌آوری‌کننده‌های اصلی داده‌های استنادی مانند Foursquare، Data Axle و Neustar Localeze دریافت کنید.

گام بعدی این است که فهرست GBP خود را بهینه کنید – و به بهبود آن ادامه دهید:

آن را با هدر دادن کاراکترهایی که به جستجوگر متقاعد نمی‌شوند که سایت شما ارزش بازدید را دارد، منفجر نکنید.

2. نمایه کسب و کار Google: ادعا و بهینه سازی کنید

این پنج استراتژی سئوی محلی فقط نوک کوه یخ در مورد سئوی محلی است. اجرای پنج تاکتیک جستجوی محلی بالا به شما یک شروع عالی در رقابت شما می دهد. امروز شروع کنید!

هر زمان که نظری در مورد کسب و کار شما، مثبت یا منفی باقی می ماند، حتما به آن پاسخ دهید. این نشان می‌دهد که دیگران در حال خواندن نظرات، شما، صاحب کسب‌وکار، به نظر مشتریانتان اهمیت می‌دهید.

بنابراین مدتی را صرف ایجاد صفحات مجزا برای هر سرویسی که ارائه می‌دهید – حتی اگر فقط زمان دارید که صفحات را یکی یکی ایجاد کنید. در نهایت ارزشش را خواهد داشت. قول میدهم!

5. دایرکتوری ها و نقل قول های آنلاین

هر دو باید محتویات صفحه را توصیف کنند و باید شامل کلمات کلیدی باشد تا در صفحات نتایج جستجو برجسته شوند.

اگر کسب و کار شما واجد شرایط فهرست GBP است، باید ادعا کنید و نمایه کسب و کار Google خود را بهینه کنید. (این یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن رتبه شرکت شما در گوگل است!)

google-business-profile

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


منبع: https://searchengineland.com/local-seo-dominate-local-search-this-year-428339

همیشه اطمینان حاصل کنید که NAP شرکت شما در بسیاری از این دایرکتوری ها و سایت های استنادی تا حد امکان سازگار است.

در اینجا پنج تاکتیک سئوی محلی وجود دارد که می توانید برای کمک به کسب و کار خود در رتبه بالاتر برای عبارات جستجوی محلی استفاده کنید.

شما همچنین می خواهید تلاش کنید و کیفیت بالا را پیدا کنید محلی دایرکتوری هایی که کسب و کار خود را در لیست قرار دهید.

مهم است که کسب و کار خود را به درستی و به طور مداوم در فهرست های برتر کسب و کار آنلاین (معروف به نقل قول ها)، مانند Yelp، Facebook، Merchant Circle، Citysearch و غیره قرار دهید.

رقابت محلی داغ تر از همیشه است و اگر در رتبه بندی خود قرار ندارید، می توانید شرط بندی کنید که رقبای شما هستند.

برای ادعای فهرست نمایه کسب‌وکار Google خود، از این سایت دیدن کنید google.com/business. یک فرآیند ادعا و تأیید وجود دارد که باید طی کنید.

نمایه‌های کسب‌وکار/پانل‌های دانش Google مملو از اطلاعات درباره کسب‌وکار شما هستند، بنابراین مطمئن شوید که برای تکمیل نمایه کسب‌وکار Google خود، تمام بخش‌های مرتبط را پر کرده‌اید.

Gbp-listing

نمایه کسب و کار Google رایگان است و اگر به اندازه کافی بهینه شده باشید تا در بسته سه گانه محلی Google ظاهر شوید، کسب و کار شما می تواند در معرض دید باورنکردنی قرار گیرد:

google-local-3-pack

شما می خواهید به طور مداوم از مشتریان خوشحال خود بخواهید نظرات خود را بنویسند. چرا؟ بررسی های آنلاین یک عامل رتبه بندی شناخته شده است – بنابراین دریافت نظرات عالی باید یکی از اولویت های اصلی شما باشد!

نوشتن عنوان و توضیحات یک هنر در دنیای سئو محسوب می شود.

اکنون، این ممکن است یک تراژدی واقعی نباشد. برخی از SEO ها حتی شما را تشویق می کنند که از حداکثر تعداد کاراکتر توصیه شده عبور کنید. اما من فکر می کنم این غیرحرفه ای به نظر می رسد، به خصوص وقتی که در وسط جمله ظاهر می شود و افکار شما را در وسط جمله قطع می کند.

کوتاه شده