8 روش برای به حداکثر رساندن آگاهی از برند از طریق جستجوی پولی و ارگانیک

جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

انبار دیجیتال مارکتینگ

انبار دیجیتال مارکتینگ مرکز منبع استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ دیپو که توسط رسانه درب سوم ایجاد شده است دارای یک کتابخانه قوی از مقالات سفید میزبانی شده، کتاب های الکترونیکی، تحقیقات اصلی و وبینارها در زمینه طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی دیجیتال – از تبلیغات، تجزیه و تحلیل، مدیریت داده ها و محتوا، تا بازاریابی ایمیلی، سئو و مدیریت کمپین PPC و موارد دیگر. به ما سر بزنید http://digitalmarketingdepot.com.


منبع: https://searchengineland.com/maximize-brand-awareness-through-paid-and-organic-search-395747

87 درصد از خریداران در ایالات متحده جستجوی محصول را به صورت آنلاین آغاز می کنند و اکثریت آنها برای یافتن پاسخ های مورد نیاز خود به گوگل مراجعه می کنند. مسیر خرید غیر خطی است، با لمس های متعدد در کانال ها، دستگاه ها و مکان ها.

نوار جستجو گوشی هوشمند زن 800x450

ارائه محتوای مفید به مشتریان بالقوه در طول این سفر بهترین راه برای ایجاد اعتماد است. اکثر مصرف کنندگان می گویند که به وب سایت هایی که در بالای صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) ظاهر می شوند، بیشتر اعتماد دارند. رتبه بندی بالا در گوگل بهترین راه برای ایجاد آگاهی از برند، ایجاد سرنخ، افزایش درآمد و ارائه ارزش واقعی به مشتریان است.

این راهنما از Conductor به تشریح هشت استراتژی برای به حداکثر رساندن آگاهی از برند و افزایش هزینه‌های ارگانیک و پولی شما می‌پردازد. برای دانلود به فروشگاه دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید 8 روش برای به حداکثر رساندن آگاهی از برند از طریق جستجوی پولی و ارگانیک.