GA4 اکنون یک گزینه اندازه گیری پیشرفته برای تعاملات فرم دارد

تو عمیق تر می توانید این اطلاعیه را از گوگل بخوانید اینجا.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/ga4-now-has-an-enhanced-measurement-option-for-form-interactions-388424

چرا ما اهمیت می دهیم. با توجه به بسیاری از محصولات خرید جدید که اخیراً منتشر شده است، دیدن یکی از آنها برای نسل اصلی بسیار خوب است. ویژگی جدید اندازه گیری پیشرفته به شما امکان می دهد بازدیدکنندگان وب سایت خود را ببینید که شروع به پر کردن فرم ها کرده اند اما به دلایلی آنها را تکمیل نکرده اند. با این اطلاعات، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند کمپین‌های بازاریابی مجدد با پیام‌های منحصربه‌فرد ایجاد کنند تا بازدیدکنندگان را به بازگشت و تکمیل فرم تشویق کنند.


درباره نویسنده

اندازه گیری پیشرفته را فعال کنید. اگر از قبل یک جریان داده وب ایجاد کرده اید، اندازه گیری پیشرفته باید به طور خودکار فعال شود. اگر نه، حساب تجزیه و تحلیل خود را بررسی کنید و این را روشن کنید.

جدید در زمین موتورهای جستجو

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


گوگل یک گزینه اندازه گیری پیشرفته برای تعاملات فرم اضافه کرده است. اکنون نه تنها می توانید ببینید چه زمانی یک فرم ارسال شده است، بلکه می توانید ببینید چه زمانی یک فرم ارسال شده است آغاز شده توسط یک کاربر جدید

بازاریاب های نسل پیشرو خوشحال می شوند!