Google خط‌مشی‌های هرزنامه پست‌های نمایه کسب‌وکار را به‌روزرسانی می‌کند

جدید در زمین موتورهای جستجو

اخیراً شکایات زیادی در مورد پست های رد شده می شنویم. اگر از لوگوها در تصاویر یا عکس های استوک خود (“عکس های تکراری”) استفاده می کنید، به همین دلیل است. https://t.co/ajVe9VfkZj

– جوی هاوکینز (@JoyanneHawkins) 5 آگوست 2022

جوی هاوکینز و کولان نیلسن این مطلب را در روز جمعه منتشر کردند:


منبع: https://searchengineland.com/google-updates-business-profile-posts-spam-policies-387006نتیجه. اگر گرفتار ارسال عکس‌ها، پست‌ها، ویدیوها یا نشان‌واره‌های تکراری در پست‌های نمایه کسب‌وکار Google خود شوید، چه اتفاقی می‌افتد؟ خب، ممکن است آن پست‌ها رد یا از جستجوی Google و Google Maps حذف شوند.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر تعداد زیادی پست نمایه کسب و کار Google انجام می‌دهید، مطمئن شوید که عکس‌ها، پست‌ها، ویدیوها یا نشان‌واره‌ها را در پست‌های نمایه کسب‌وکار Google خود تکرار نکنید. اگر می‌بینید که برخی از پست‌های شما اخیراً رد شده‌اند، ممکن است مربوط به دستورالعمل‌های اصلاح‌شده‌ای باشد که Google روز گذشته اضافه کرده است.


تکراری. بله، خط جدید می‌گوید که «عکس‌ها، پست‌ها، ویدیوها و آرم‌های تکراری» به عنوان نمونه‌ای از پست‌های Google اضافه شده است که رد یا حذف می‌شوند زیرا هرزنامه محسوب می‌شوند. این خط قبلاً در سند Google نبود و اخیراً اضافه شده است.

Google در خط‌مشی‌های محتوای پست‌های نمایه کسب‌وکار پست‌های نمایه کسب‌وکار Google را به‌روزرسانی کرده است که آن را هرزنامه می‌داند. را خط جدید اضافه شد در بخش اجتناب می‌گوید: «نمونه‌هایی از چنین محتوایی که مجاز نیستند شامل «عکس‌ها، پست‌ها، ویدیوها و آرم‌های تکراری» است.

اسکرین شات. در اینجا یک اسکرین شات از اضافه شده است:

درباره نویسنده