Google در حال آزمایش برنامه جدید Rewarded Ad Gate بتا برای ناشران است

جدید در زمین موتورهای جستجو

تو عمیق تر هیچ اطلاعاتی از Google در مورد آزمایش جدید وجود ندارد، اما می توانید پست را از WebmasterWorld.com بخوانید اینجا.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-is-testing-new-rewarded-ad-gate-beta-program-for-publishers-389762گوگل به تازگی آزمایش یک برنامه بتای تبلیغاتی جدید را برای ناشران شروع کرده است تا به بازیکنان خود تبلیغات طولانی مدت و قابل پخش ارائه دهند.

چگونه کار می کند. همانطور که توسط WebmasterWorld.com توضیح داده شده است، «برنامه بتای Rewarded Ad Gate به شما فرصتی می دهد تا درگیرترین کاربران خود را کسب درآمد کنید. اگر کاربر مرتباً از سایت شما بازدید می کند، راهی برای جمع آوری درآمد اضافی از تبلیغات خواهید داشت.»

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر یک ناشر هستید، ویژگی جدید می تواند گزینه دیگری برای کسب درآمد بیشتر از محتوای خود باشد. ما این مقاله را با اطلاعات بیشتر به محض در دسترس قرار گرفتن به روز خواهیم کرد.


1. دروازه آگهی پاداش داده شده برای بازدیدکنندگان در نمای صفحه پنجم هر ماه نمایش داده می شود.
2. اگر بازدیدکننده انتخاب کند که یک تبلیغ کوتاه را مشاهده کند، یک تبلیغ ویدیویی یا تصویری به مدت 30 ثانیه یا کمتر پخش می شود.
3. پس از تکمیل آگهی پیام تشکر نمایان می شود و بازدید کننده به سایت شما دسترسی پیدا می کند.
4. اگر کاربر انتخاب کند که یک آگهی کوتاه را مشاهده نکند، تا زمانی که بازدیدهای صفحه او در ماه بعد بازنشانی نشود یا اینکه آگهی را انتخاب کند، نمی تواند به سایت دسترسی پیدا کند.

درباره نویسنده