Google دیدگاه‌هایی درباره این نویسنده و راه‌های بیشتری برای تأیید اطلاعات ارائه می‌کند

دیدگاه ها گوگل از آگوست 2022 دیدگاه ها را در جستجوی گوگل آزمایش می کند و اکنون در نتایج انگلیسی ایالات متحده منتشر شده است. چرخ فلک دیدگاه‌ها در زیر داستان‌های برتر ظاهر می‌شود و بینش‌های طیف وسیعی از روزنامه‌نگاران، کارشناسان و سایر صداهای مرتبط را در مورد موضوعی که در جستجوی آن هستید به نمایش می‌گذارد.

دسترسی به درباره این صفحه گوگل همچنین گفت که دسترسی به ویژگی «درباره این صفحه» را آسان‌تر می‌کند. اکنون می توانید URL سازمان را در جستجوی Google تایپ کنید و اطلاعات مربوط به درباره این صفحه در بالای نتایج جستجوی Google پر می شود. می‌توانید به سرعت ببینید که وب‌سایت چگونه خود را توصیف می‌کند، دیگران در وب درباره یک سایت چه گفته‌اند و هر گونه پوشش اخیر درباره آن.

درباره این نتیجه” در حال گسترش در سطح جهانی: ویژگی Google About this result که در سال 2021 راه‌اندازی شد و به جستجوگران کمک می‌کند درباره منابع و سایت‌هایی که در جستجوی Google می‌بینند بیشتر بیاموزند، اکنون به همه زبان‌هایی که در جستجوی Google هستند گسترش می‌یابد. اگر هنوز آن را نمی بینید، باید ظرف چند روز آینده آن را ببینید.

با کلیک بر روی سه نقطه در کنار اکثر نتایج جستجو، می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد اینکه اطلاعات از کجا می‌آید و سیستم‌های ما چگونه تشخیص داده‌اند که برای جستجو مفید است، بیاموزید..

Google تعدادی ویژگی را برای کمک به جستجوی بهتر و آسان‌تر تأیید اطلاعاتی که در نتایج جستجو مشاهده می‌کنند ارائه می‌کند. «روز بین‌المللی حقیقت‌سنجی در ۲ آوریل»، Google نوشتو برای آماده شدن برای روز، Google دیدگاه‌هایی را درباره این نویسنده و سایر ویژگی‌های راستی‌آزمایی را در این اطلاعیه گسترش داده است.

این چیزی است که به نظر میرسد:

دیدگاه های Google0

چه چیزی جدید است. گوگل “درباره این نتیجه” را در سطح جهانی منتشر می کند، گوگل “چشم انداز” را برای داستان های برتر راه اندازی کرد، گوگل “درباره این نویسنده” را راه اندازی کرد، و گوگل دسترسی به ویژگی “درباره این صفحه” را آسان تر می کند.

چرا ما اهمیت می دهیم. از آنجایی که گوگل اطلاعات بیشتری درباره سایت شما، نویسندگان و صفحه شما در اختیار جستجوگران قرار می دهد، و برای جستجوگران روشن می کند که می توانید به سایت اعتماد کنید، نویسندگان و محتوای صفحه اهمیت بیشتری پیدا کرده اند.

درباره این نویسنده. “درباره این نویسنده” در نتیجه درباره این خواهد بود. گوگل توضیح داد که اکنون وقتی مردم بر روی سه نقطه ضربه می زنند، خوانندگان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد پیشینه و تجربه صداهای خبری که ما در جستجوی Google ارائه می دهیم بیابند.

نه تنها این، Google می‌تواند دیدگاه‌های دیگری را در مورد موضوعاتی که قبلاً در داستان‌های برتر رتبه‌بندی خوبی داشته‌اند، نشان دهد، که به ناشران و محتوا روش‌های خلاقانه بیشتری برای ارائه در نتایج جستجوی Google می‌دهد.


منبع: https://searchengineland.com/google-launches-perspectives-about-this-author-and-more-ways-to-verify-information-394920

بیایید حفاری کنیم.

بنابراین ممکن است نویسندگان شما با این ویژگی اهمیت بیشتری داشته باشند؟

در اینجا چگونه به نظر می رسد:

درباره این صفحه 800