Google گزینه‌های خرید CTV اضافی را در Display & Video 360 اضافه می‌کند

درباره نویسنده

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


گوگل گفت که داشتن موجودی YouTube و CTV در کنار هم، بهینه سازی برای اهداف مشترک را آسان تر می کند.


وقتی تبلیغ‌کنندگان معامله تضمین‌شده خود را تنظیم می‌کنند، می‌توانند سن و جمعیت‌شناسی خاصی را انتخاب کنند و فقط برای نمایش آگهی‌هایی که به مخاطبان هدفشان می‌رسند، همانطور که توسط Nielsen DAR اندازه‌گیری می‌شود، پرداخت کنند.

گوگل سه گزینه جدید برای تبلیغات برندها در CTV اضافه می کند.

ما متعهد هستیم که با ارائه بهترین فناوری تبلیغات دیجیتال به صفحه تلویزیون، به شما کمک کنیم تجارب تبلیغاتی با کیفیت بالا را برای همه پخش‌کنندگان ارائه دهید. یکی از موثرترین استراتژی های دیجیتال ایجاد ارتباطات مرتبط با مخاطبان اصلی شما است. بنابراین، ما مخاطبان Google را برای موجودی CTV در Display & Video 360 معرفی می‌کنیم، که در Hulu، Peacock، YouTube و سایر برنامه‌های CTV با تبلیغات پشتیبانی می‌شود.

گوگل Display and Video 360 را به CTV می آورد. در Google Marketing Live در ماه مه، Google اعلام کرد آنها در Display & Video 360 مخاطبانی را برای موجودی CTV معرفی می کردند، که تبلیغات را در Hulu، Peacock، YouTube و بسیاری دیگر از برنامه های CTV با پشتیبانی از تبلیغات نمایش می دهد.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-adds-additional-ctv-buying-options-in-display-video-360-387276گردش کار CTV تلفیقی در YouTube و سایر برنامه‌های CTV. Google در حال اجرای یک گردش کار تلفیقی برای کمک به تبلیغ‌کنندگان در برنامه‌ریزی، مدیریت و اندازه‌گیری عملکرد در سراسر موجودی YouTube و CTV است. گوگل همچنین اجازه می دهد تبلیغات YouTube در Display & Video 360 خریداری شود سفارش درج اختصاص داده شده به خرید آگهی تلویزیونی متصل.

Google همچنین از محدودیت‌های فرکانس آگاه است و وقتی به هدف تعداد کمپین شما برای کاربران خاصی دست یافت، چه از طریق حراج باز، چه از طریق برنامه‌ای تضمین شده یا ترکیبی از این دو، Display & Video 360 نمایش تبلیغات را به آن کاربران متوقف می‌کند.

چرا ما اهمیت می دهیم. گسترش دسترسی مخاطبان، محدود کردن فرکانس و ایجاد یک گردش کار تلفیقی به‌روزرسانی‌های مثبت تلاش Google برای گسترش به تلویزیون متصل است. اگر نام تجاری شما از Display یا Video 360 برای تبلیغ در تلویزیون متصل استفاده می کند، از این ویژگی های جدید برای گسترش دسترسی خود، آزمایش مخاطبان جدید و اندازه گیری تلاش های تبلیغاتی CTV خود با Nielsen DAR استفاده کنید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تضمین مخاطب بر اساس رتبه بندی تبلیغات دیجیتال Nielsen (ولی). Nielsen DAR برای درک تعداد بینندگان منحصر به فرد خریداران تبلیغات CTV و ویدیویی در میان مخاطبان اصلی خود استفاده می شود و تأثیر کمپین را در پلتفرم های رسانه دیجیتال اثبات می کند. Google تضمین‌های مخاطبان Nielsen را منتشر می‌کند تا برنامه‌ریزی و اندازه‌گیری CTV، Display و Video 360 را آسان‌تر کند.

ضمانت برنامه نویسی پیشرفته مخاطبان گوگل for Programmatic Guaranteed اکنون در Google Ad Manager، Xandr و Magnite در دسترس خواهد بود. گوگل گفت که امیدوار است به زودی موارد بیشتری را اضافه کند.

گوگل در حال حاضر قابلیت های دسترسی را با مخاطبان گوگل در کمپین های CTV هنگام مناقصه در مورد موجودی حراج آزاد. با به‌روزرسانی جدید، می‌توانید از بخش‌های وابستگی، درون‌بازار و نسخه‌های نمایشی هنگام خرید معاملات تضمینی برنامه‌ای در میان ناشران مختلف شرکت‌کننده استفاده کنید، که باید به تبلیغ‌کنندگان انعطاف بیشتری در استراتژی‌های مخاطب برای CTV بدهد.