Google Bard اکنون می‌تواند از مکان دقیق دستگاه شما برای نتایج محلی مرتبط‌تر استفاده کند

چرا ما اهمیت می دهیم. جستجوی محلی یک محرک بزرگ برای کسب و کار برای بسیاری از مشاغل کوچک و محلی است. اگر مردم از Google Bard برای یافتن مکان هایی برای تهیه پیتزا، کوتاه کردن مو، یافتن دندانپزشک و غیره استفاده کنند، ممکن است ترافیک بیشتری به آن مشاغل وارد کند.

نتایج محلی بهتر گوگل گفت باید «پاسخ‌های مرتبط‌تر درباره رستوران‌های نزدیک شما و بسیاری چیزهای دیگر درباره منطقه‌تان» را ببینید. من آن را امتحان کردم و به نظر نمی رسد برای من کار کند، اما هنوز ممکن است در حال انتشار باشد.

هشدار. در اینجا چیزی است که ممکن است هنگام دسترسی مشاهده کنید bard.google.com:

درخواست موقعیت مکانی Bard 391x600

Google Bard اکنون می تواند از موقعیت مکانی دقیق دستگاه شما برای ارائه نتایج محلی بهتر به سوالات شما استفاده کند. وقتی به Google Bard می‌روید، ممکن است یک پنجره بازشو ظاهر شود که می‌خواند: «برای دریافت پاسخ‌های مرتبط‌تر، همچنین می‌توانید به Bard اجازه دهید از موقعیت مکانی دقیق دستگاه شما استفاده کند.»

همچنین ممکن است درخواست دیگری را مشاهده کنید که از شما می خواهد تأیید کنید که می خواهید مکان خود را با Google به اشتراک بگذارید.

بدیهی است که فکر می‌کنید برای این کار باید در نمایه‌های کسب‌وکار Google باشید، بنابراین مطمئن شوید که مشتریان شما در نمایه‌های کسب‌وکار تنظیم شده‌اند و برخی از جستجوها را انجام می‌دهند، ببینید چه تفاوتی با جستجوی Google دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-bard-now-can-use-your-devices-precise-location-for-more-relevant-local-results-427800