Google Chrome 3 میانبر جستجوی سایت اضافه می کند

این میانبرهای جستجو با Google Chrome 108 برای دسکتاپ در دسترس هستند. هنوز آن را ندیده اید؟ مطمئن شوید که به آخرین نسخه کروم به روز شده اید.


درباره نویسنده

دنی گودوین

چرا ما اهمیت می دهیم. بازاریابان جست و جو جستجوهای زیادی انجام می دهند – و من تقریباً مطمئن هستم که در حرفه ما باز نکردن ده ها (صدها؟) تب در یک زمان غیرقانونی است. امیدواریم این موارد اضافه شده به Google Chrome جستجوی مستقیم برگه، نشانک یا URL صحیح را از تاریخچه جستجوی خود برای شما آسان تر کند.

@bookmarks، @history، @tabs: چگونه کار می‌کند. می‌توانید به سادگی @ را تایپ کنید و سپس روی یکی از سه دکمه (جستجو نشانک‌ها، تاریخچه جستجو، برگه‌های جستجو) کلیک کنید.

  • برای جستجوی نشانک: نشانک‌های@ را تایپ کنید، نام نشانک را وارد کنید تا یک فهرست کشویی با پیشنهادات منطبق از همه پوشه‌های نشانک خود دریافت کنید.
  • برای جستجو در تاریخچه خود: تاریخچه @ را تایپ کنید، سپس درخواست خود را وارد کنید تا پیش نمایشی از سابقه مرور خود را در نوار آدرس دریافت کنید.
  • برای جستجوی یک برگه: Tabs@ را تایپ کنید، Space را بزنید، عنوان برگه را وارد کنید و پیشنهاداتی را در نوار آدرس خود مشاهده خواهید کرد.

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/google-chrome-search-shortcuts-bookmarks-history-tabs-390050گوگل کروم میانبرهایی را به نوار آدرس روی دسکتاپ اضافه می کند که به شما کمک می کند از طریق نشانک ها، تاریخچه و برگه های خود جستجو کنید.

جدید در زمین موتورهای جستجو

به نظر می رسد. در اینجا چند تصویر از ویژگی های میانبر جستجوی جدید کروم برای نشانک ها و تاریخچه آورده شده است:

میانبر نشانک‌های جستجوی Google Chrome
میانبر تاریخچه جستجوی گوگل کروم