Google Question Hub برای بسته شدن

جدید در زمین موتورهای جستجو

سؤال بزرگ این است که آیا Google ویژگی‌های Question Hub را به این بخش ایده‌های محتوا جدید در کنسول جستجوی Google منتقل می‌کند؟

چرا ما اهمیت می دهیم. ایجاد ایده های محتوا گاهی اوقات می تواند برای نویسندگان یک مبارزه باشد، که ممکن است به سازندگان محتوا در این فرآیند کمک کند. با از بین رفتن Question Hub، دلایل بیشتری برای Google وجود دارد که این را به کنسول جستجو اضافه کند. امیدواریم گوگل این ویژگی را جابجا کند و به طور کامل از شر آن خلاص نشود.


به نظر می رسد. گلن گیب تصویری از این موضوع را در توییتر منتشر کرد:


منبع: https://searchengineland.com/google-question-hub-to-close-down-390375

این اساساً راهی برای Google است که به جستجوگران امکان می‌دهد به آن بگویند که نتایج جستجوی ارائه شده به سؤال پاسخ نمی‌دهند. سپس، گوگل آن سوالات را می‌گیرد و آن‌ها را به ناشران می‌دهد، آنها نیز به نوبه خود می‌توانند محتوایی ایجاد کنند که به پرسش پاسخ می‌دهد.

خاموش شدن. گوگل پس از ورود شما پیامی ارسال کرد questionhub.withgoogle.com که می گوید: «از 5 ژانویه 2023، Question Hub بتا به پایان می رسد. اگر می‌خواهید یک نسخه از داده‌های خود را حفظ کنید، می‌توانید این کار را از طریق Google Takeout تا 6 مارس 2023 انجام دهید. پس از آن تاریخ، داده‌های کاربر Question Hub حذف خواهد شد.

ایده های محتوا در کنسول جستجو اخیراً شاهد آزمایش گوگل با بخش جدیدی در کنسول جستجوی گوگل به نام Content ideas بودیم. ایده‌های محتوا به سازنده محتوا، ناشر، سئو، مدیر وب‌سایت و غیره نکات و توصیه‌هایی درباره موضوعات جدیدی می‌دهد که می‌توانند در سایت خود بنویسند.

گوگل در 15 ژانویه 2023، حدود دو سال پس از راه اندازی سرویس در ایالات متحده و چندین سال پس از راه اندازی بی سر و صدا در مناطقی مانند هند، Google Question Hub را تعطیل خواهد کرد.

شواهد بیشتری مبنی بر اینکه Question Hub ممکن است به GSC بیاید. امروز پیامی را دیدم مبنی بر اینکه نسخه بتا Question Hub در 5 ژانویه 2023 به پایان می رسد. و پس از 6 مارس 2023، داده های Question Hub حذف خواهد شد. گوش به زنگ باشید. pic.twitter.com/Ls57btPszi

– گلن گیب (@glenngabe) 15 دسامبر 2022

Question Hub چیست؟ گوگل می گوید Question Hub ابزاری است که سازندگان را قادر می‌سازد تا با استفاده از سوالات بی‌پاسخ، محتوای غنی‌تری ایجاد کنند. Question Hub این سوالات بی پاسخ کاربر را جمع آوری می کند و آنها را در اختیار وبلاگ نویسان، نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا مانند شما قرار می دهد.

درباره نویسنده