Google Search Console فهرست‌های Merchant و ظاهر قطعات محصول را تجزیه می‌کند

چه چیزی جدید است. گوگل گفت: «ما توانایی اندازه‌گیری تأثیر فهرست‌بندی Merchant را با تقسیم ظاهر جستجوی نتایج محصول به دو بخش اضافه می‌کنیم: فهرست‌های تجاری و قطعه‌های محصول». اکنون می توانید ببینید که چه تعداد کلیک و برداشت برای آن ظواهر/تجربه مستقل از یکدیگر دریافت می کنید.

اعلامیه. گوگل این را در توییتر، در مجموعه ای از توییت ها اعلام کرد:

جدید در زمین موتورهای جستجو

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-search-console-breaks-out-merchant-listings-and-product-snippets-appearances-394865

فهرست‌های Merchant جدید و ظاهر جستجوی قطعات محصول را می‌توان در دو مکان در Search Console مشاهده کرد:

چرا ما اهمیت می دهیم. در اینجا گزارش‌های بیشتری برای همه شما وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را تحلیل کنید و با آن‌ها برای پیاده‌سازی بهبودهایی در وب‌سایت خود کار کنید. اگر محصولاتی در سایت خود دارید، ممکن است این گزارش ها را ببینید و ممکن است بتوانید از آنها برای اعمال تغییراتی در وب سایت خود استفاده کنید که به شما کمک می کند وب سایت بهتری داشته باشید و در جستجوی Google عملکرد بهتری داشته باشید.


درباره نویسنده