Pinterest تسویه حساب میزبانی شده را برای بازرگانان معرفی می کند

آنچه پینترست می گوید. تسویه‌حساب میزبانی‌شده در حال حاضر برای منتخب بازرگانان آمریکایی در دسترس است برنامه تاجر تایید شده Pinterest و از Shopify برای فروش محصولات خود در Pinterest استفاده کنید. تاجران واجد شرایط بخش پرداخت میزبانی شده را در بالای تنظیمات خرید در برنامه Shopify مشاهده خواهند کرد. اگر گزینه را مشاهده کردید، آن را روشن کنید و آماده حرکت هستید.

خریداران اکنون می توانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند و سپس روی «خرید» ضربه بزنید تا از طریق Shopify وارد فرآیند پرداخت میزبانی شده شوند. از آنجا، خریداران فقط جزئیات پرداخت و حمل و نقل را وارد می کنند و فرآیند کامل می شود.

پینترست به تازگی راه ساده‌تری را برای خریداران در پلتفرم خود معرفی کرده است.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/pinterest-introduced-hosted-checkout-for-merchants-387404

درباره نویسنده

تست اولیه پینترست می‌گوید خریدارانی که از تسویه‌حساب میزبانی شده استفاده می‌کنند، احتمال خرید بیشتری دارند. آن‌ها در مقایسه با پینری‌هایی که با تجربه پرداخت میزبانی مواجه نشده‌اند، «افزایش 3.9 درصدی در تمایل خرید و 2.7 درصد افزایش در پرداخت‌ها به ازای هر کاربر» مشاهده کردند. برای بازرگانان، این به معنای افزایش فروش و همچنین افزایش توزیع ارگانیک در خوراک‌های خانگی، جستجو و سطوح خرید است.


دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تسویه حساب میزبانی شده، می توانید اطلاعیه آنها را بخوانید اینجا.

بهبود روند فعلی. قبلاً وقتی خریداران محصولی را که دوست داشتند در Pinterest پیدا می‌کردند، باید روی پین کلیک کنند، از وب‌سایت خرده‌فروش بازدید کنند، محصول را پیدا کنند، آن را به سبد خرید خود اضافه کنند، جزئیات پرداخت را وارد کنند و بررسی کنند. با تسویه حساب میزبانی شده، خریداران می توانند بدون خروج از Pinterest مرور، کلیک و خرید کنند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

تسویه حساب میزبانی شده اینجاست. پرداخت میزبانی شده ابتدا در Shopify راه‌اندازی می‌شود و به خریداران Pinterest راهی بی‌نظیر برای بررسی می‌کند. ویژگی جدید باید چندین مرحله را از روند خرید فعلی حذف کند.

چرا ما اهمیت می دهیم. آزمایش‌های اولیه امیدوارکننده به نظر می‌رسند و هر تلاشی برای تسهیل و سریع‌تر کردن فرآیند پرداخت برای خریداران امتیاز مثبت است. تبلیغ‌کنندگان و بازرگانانی که از Pinterest برای تبلیغ محصولات خود استفاده می‌کنند، ممکن است با استفاده از تسویه‌حساب میزبانی شده، فروش خود را افزایش دهند. برای مشاهده اینکه آیا واجد شرایط هستید و برای آزمایش تجربه جدید، از مرکز تجاری Pinterest خود دیدن کنید.