Search Engine Land تولد 16 سالگی خود را جشن می گیرد

من دروغ نخواهم گفت – نه اینکه این راز نیست – سرزمین موتورهای جستجو سهم خود را از آشفتگی های سئو برای پاک کردن دارد، از جمله «تجمیع» نسبتاً فاجعه بار دسته ها که به جای چاقوی جراحی با یک مشعل دمنده کنترل می شد. بسیاری از آسیب های سئو، خوشبختانه، برطرف شده است.

با تشکر فراوان از همه SMEهای عالی ما برای همه مطالب و بینش های عالی که در سال 2022 به اشتراک گذاشتید. ما 10 ستون برتر SEO و PPC سال را برجسته خواهیم کرد – پس از 29 تا 30 دسامبر، زمانی که آنها آشکار خواهند شد. من مشتاقانه منتظر خواندن توصیه ها و بینش های عالی تر از شما در سال 2023 هستم!

بدون شک این یک سال تغییر برای سرزمین موتورهای جستجو بوده است. من در ژانویه به Search Engine Land پیوستم. و نیکول و آنجل در نیمه راه سال 2022 به آن پیوستند.

امیدواریم پوشش خبری و مقالات ما در سال گذشته مفید بوده باشد.

و چیزهای بیشتری در راه است.

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/search-engine-land-16-390247

اگر هنوز در حال خواندن این مطلب هستید، متشکرم! بله تو!

Search Engine Land امروز Sweet 16 خود را جشن می گیرد.

همچنین با برخی از اعضای تیم خداحافظی کردیم. بنابراین تم “In Memoriam” را برای:

3 نکته برجسته سال 2022

همچنین در لیست کارهای ما: برخی به روز رسانی های طولانی مدت جداول تناوبی محبوب SEO و PPC ما و راهنماهای همراه.

بازگشت گوگل به SMX نیز بسیار عالی بود، با سخنرانی های کلیدی هیونگ جین کیم و جینی ماروین.

اما ابتدا، بیایید نگاهی به سال گذشته در سرزمین موتورهای جستجو بیندازیم، از کسانی که به موفقیت این سال کمک کردند تشکر کنیم و چند چیز را که می‌توانید در سال آینده از ما انتظار داشته باشید، به اشتراک بگذاریم.

با تشکر از شما برای خواندن!

و فقط به عنوان یک یادآوری: اگر می خواهید آخرین اخبار جستجو، تجزیه و تحلیل و اطلاعات در صندوق ورودی خود را داشته باشید، حتماً در خبرنامه Search Engine Land مشترک شوید.

با تشکر از تیم جستجوگر زمین

با وجود برخی چالش‌ها، می‌توانم بگویم که می‌توان سال 2022 را یک موفقیت کلی برای سرزمین موتورهای جستجو نامید.

SMX Advanced و SMX Next

هر دو نمایش بالاترین رتبه بندی مخاطبان را در تاریخ رسانه درب سوم داشتند. بیش از 8500 بازاریاب جستجو برای هر دو رویداد ثبت نام کردند.

ما از قبل به سال 2023 نگاه می کنیم. می توانید از ما انتظار داشته باشید که به ارائه پوشش خبری فوری و اطلاعات بینش در مورد جستجوی همه چیز ادامه دهیم.

صحبت از سال 2023 – من خیلی زود به دنبال مشارکت کنندگان جدید خواهم بود. جزئیات بیشتر در راه است. اما اگر می‌خواهید در زمین موتور جستجو مشارکت داشته باشید، سال 2023 ممکن است سال شما باشد.

افزایش ترافیک و مخاطب

بسیاری از انسان های خارق العاده دیگر نیز وجود دارند که بخشی از تیم رسانه درب سوم هستند که من به آنها اشاره نکردم. فقط بدانید، حتی اگر به شما اشاره نکردم، از شما و تمام کارهایی که برای کمک به موفقیت شرکت ما انجام می دهید قدردانی می کنم.

رفت، اما فراموش نشد

در حالی که این اعداد عالی هستند، چیزی که واقعا برای من اهمیت داشت بازخوردی بود که از افرادی دریافت کردیم که وقت خود را در رویدادهای ما صرف کردند. برای سخنرانان، محتوا و تجربه بسیار مثبت بود.

و من واقعاً معتقدیم که آن بازیکنان A+ را اینجا داریم.

انتظارات زیادی در سال 2023 وجود دارد.

از طرف همه در سایت موتور جستجو و رسانه درب سوم، برای شما آرزوی استراحت عالی در سال 2022 و سال 2023 موفق و سلامت دارم.


علیرغم لیست طولانی کارهای سئوی ما، رشد ترافیک و مخاطب در جهت درستی است:

  • جلسات – افزایش 30٪
  • بازدید از صفحه – 25% افزایش
  • کاربران – افزایش 16 درصدی
  • ترافیک جستجوی ارگانیک – افزایش 22٪
  • ترافیک مستقیم – افزایش 34 درصدی

آینده زمین موتور جستجو چیست؟

Search Engine Land تیم کوچکی دارد. اما همانطور که استیو جابز فقید زمانی گفت: “یک تیم کوچک از بازیکنان +A می توانند دور یک تیم غول پیکر متشکل از بازیکنان B و C بچرخند.”

جدید در زمین موتورهای جستجو

هر روز، ماموریت ما این است که آخرین اخبار و اطلاعات را به شما ارائه دهیم، و همچنین راهنماها و بینش های مفیدی را برای کمک به شما در پیشرفت و پیشرفت در حرفه خود، پیمایش در چشم انداز جستجوی همیشه در حال تغییر و درک آنچه در آینده می آید به شما ارائه دهیم.

یکی از اولویت های اصلی من راه اندازی برنامه کارشناس موضوع (SME) ما بود.

همانطور که توسط دنی سالیوان ویراستار موسس توضیح داده شد، سرزمین موتورهای جستجو به این صورت ایجاد شد:

بعلاوه، جوایز سرزمین موتورهای جستجو در سال 2022 برخی از کارهای واقعاً عالی در حال انجام در صنعت ما را نشان داد. من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم در چند ماه آینده چه موفقیت هایی خواهید داشت – بنابراین مطمئن شوید که سال آینده وارد شوید.

راه اندازی مجدد برنامه SME

درباره نویسنده

دنی گودوین

و تاریخ ها را برای رویدادهای SMX ما ذخیره کنید:

  • SMX Advanced: 13-14 ژوئن.
  • SMX بعدی: 15-16 نوامبر.

در حالی که بیشتر تیم اصلی از سال 2006 به کار خود ادامه داده اند، ماموریت Search Engine Land تقریباً همان چیزی است که از روز اول تاکنون بوده است.

بعلاوه، ما چند ویژگی معمولی جدید را معرفی خواهیم کرد که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد.