Search Engine Land تولد 16 سالگی خود را جشن می گیرد

یکی از اولویت های اصلی من راه اندازی برنامه کارشناس موضوع (SME) ما بود.

بدون شک این یک سال تغییر برای سرزمین موتورهای جستجو بوده است. من در ژانویه به Search Engine Land پیوستم. و نیکول و آنجل در نیمه راه سال 2022 به آن پیوستند.

Search Engine Land امروز Sweet 16 خود را جشن می گیرد.

همانطور که توسط دنی سالیوان ویراستار موسس توضیح داده شد، سرزمین موتورهای جستجو به این صورت ایجاد شد:

 • مکانی که می‌توانید از آنچه در فضای جستجو اتفاق می‌افتد مطلع شوید.
 • جامعه.
 • یک دنیای کاملا جدید که حول ابزارهای مهم موتورهای جستجو می چرخد، جهانی که همچنان در حال رشد و شکل گیری است، با چنین تأثیر عظیمی بر جامعه و زندگی روزمره ما.

ما از قبل به سال 2023 نگاه می کنیم. می توانید از ما انتظار داشته باشید که به ارائه پوشش خبری فوری و اطلاعات بینش در مورد جستجوی همه چیز ادامه دهیم.

امیدواریم پوشش خبری و مقالات ما در سال گذشته مفید بوده باشد.

بسیاری از انسان های خارق العاده دیگر نیز وجود دارند که بخشی از تیم رسانه درب سوم هستند که من به آنها اشاره نکردم. فقط بدانید، حتی اگر به شما اشاره نکردم، از شما و تمام کارهایی که برای کمک به موفقیت شرکت ما انجام می دهید قدردانی می کنم.

رفت، اما فراموش نشد

با وجود برخی چالش‌ها، می‌توانم بگویم که می‌توان سال 2022 را یک موفقیت کلی برای سرزمین موتورهای جستجو نامید.

SMX Advanced و SMX Next

در حالی که این اعداد عالی هستند، چیزی که واقعا برای من اهمیت داشت بازخوردی بود که از افرادی دریافت کردیم که وقت خود را در رویدادهای ما صرف کردند. برای سخنرانان، محتوا و تجربه بسیار مثبت بود.

جدید در زمین موتورهای جستجو

بعلاوه، جوایز سرزمین موتورهای جستجو در سال 2022 برخی از کارهای واقعاً عالی در حال انجام در صنعت ما را نشان داد. من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم در چند ماه آینده چه موفقیت هایی خواهید داشت – بنابراین مطمئن شوید که سال آینده وارد شوید.

راه اندازی مجدد برنامه SME

من دروغ نخواهم گفت – نه اینکه این راز نیست – سرزمین موتورهای جستجو سهم خود را از آشفتگی های سئو برای پاک کردن دارد، از جمله «تجمیع» نسبتاً فاجعه بار دسته ها که به جای چاقوی جراحی با یک مشعل دمنده کنترل می شد. بسیاری از آسیب های سئو، خوشبختانه، برطرف شده است.

اگر هنوز در حال خواندن این مطلب هستید، متشکرم! بله تو!

با تشکر فراوان از همه SMEهای عالی ما برای همه مطالب و بینش های عالی که در سال 2022 به اشتراک گذاشتید. ما 10 ستون برتر SEO و PPC سال را برجسته خواهیم کرد – پس از 29 تا 30 دسامبر، زمانی که آنها آشکار خواهند شد. من مشتاقانه منتظر خواندن توصیه ها و بینش های عالی تر از شما در سال 2023 هستم!

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/search-engine-land-16-390247درباره نویسنده

دنی گودوین

هر روز، ماموریت ما این است که آخرین اخبار و اطلاعات را به شما ارائه دهیم، و همچنین راهنماها و بینش های مفیدی را برای کمک به شما در پیشرفت و پیشرفت در حرفه خود، پیمایش در چشم انداز جستجوی همیشه در حال تغییر و درک آنچه در آینده می آید به شما ارائه دهیم.

اما ابتدا، بیایید نگاهی به سال گذشته در سرزمین موتورهای جستجو بیندازیم، از کسانی که به موفقیت این سال کمک کردند تشکر کنیم و چند چیز را که می‌توانید در سال آینده از ما انتظار داشته باشید، به اشتراک بگذاریم.

با تشکر از شما برای خواندن!

بازگشت گوگل به SMX نیز بسیار عالی بود، با سخنرانی های کلیدی هیونگ جین کیم و جینی ماروین.

و تاریخ ها را برای رویدادهای SMX ما ذخیره کنید:

 • SMX Advanced: 13-14 ژوئن.
 • SMX بعدی: 15-16 نوامبر.

همچنین با برخی از اعضای تیم خداحافظی کردیم. بنابراین تم “In Memoriam” را برای:

 • هنری پودرلی، معاون سابق محتوا برای رسانه درب سوم، ناشر Search Engine Land و MarTech (اوت 2018 – ژوئن 2022)
 • جورج نگوین، سردبیر سابق (ژوئن 2020 – مارس 2022)
 • کوری پترسون، سردبیر سابق (نوامبر 2021 – ژوئن 2022)

3 نکته برجسته سال 2022

در حالی که بیشتر تیم اصلی از سال 2006 به کار خود ادامه داده اند، ماموریت Search Engine Land تقریباً همان چیزی است که از روز اول تاکنون بوده است.

از طرف همه در سایت موتور جستجو و رسانه درب سوم، برای شما آرزوی استراحت عالی در سال 2022 و سال 2023 موفق و سلامت دارم.


و من واقعاً معتقدیم که آن بازیکنان A+ را اینجا داریم.

 • بری شوارتز. بری یک افسانه است – او از ابتدا در سایت موتور جستجو می نویسد و جستجوی شگفت انگیزی را پوشش می دهد. 19 سال. او تعداد مضحکی از مقاله های خبری (حدود 40000) نوشته است که تمام آخرین به روز رسانی ها و پیشرفت ها را در فضای ما مستند می کند. اخلاق کاری او فراتر از چشمگیر است و کار کردن با او در سال جاری باعث افتخار است.
 • نیکول فارلی: نیکول به تیم اضافه شده است. وقتی یکی دو سال پیش برای اولین بار با او آشنا شدیم تحت تأثیر او قرار گرفتم. نیکول از زمان پیوستن به تیم، بسیار فراتر از انتظارات من بوده و با حفظ آخرین پیشرفت‌ها در دنیای PPC، کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد.
 • فرشته نینوفرانکو: من بسیار هیجان زده بودم که آنجل به تیم ملحق شود و برای بار دوم با او کار کنم. واقعیت جالب: فرشته اکنون اولین استخدام من در دو شرکت مختلف است. Angel یک ویرایشگر واقعا عالی است و به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که محتوای SME ما ارزش وقت و توجه شما را دارد.
 • کتی بوشمن: کار کردن با کتی در رویدادهای SMX بسیار عالی بود. تمرکز او هرگز از آنچه مهم‌تر است متزلزل نمی‌شود: اطمینان از ارائه محتوای سطح بالا (و تجربه متناسب) به همه کسانی که در رویدادهای ما شرکت می‌کنند. من مشتاقانه منتظر هستم تا در مورد برنامه های SMX Advanced و Next در سال 2023 فکر کنم – هر دو خیلی زودتر از آنچه فکر می کنیم به اینجا می آیند!
 • سارا اسلیفکو-کامارا و کارن دی ویز: من نمی توانم از آنها به اندازه کافی برای کمک آنها در ایجاد و سازماندهی برنامه SME تشکر کنم. به علاوه، سارا و کارن در پشت صحنه با SMX کارهای بسیار خوبی انجام می دهند.
 • مارک سیرکین: مارک یک متحد بزرگ و هیئت مدیره برای شروع ایجاد برخی تغییرات بزرگ و بسیار مورد نیاز در وب سایت و استراتژی سئو ما بوده است.
 • کریس الول: من واقعاً از کریس به خاطر رهبری‌اش، به خاطر اینکه همیشه ما را برای بهتر شدن به چالش می‌کشید، و برای دقت در نحوه برخوردش با تصمیم‌ها و فرآیندهای تجاری قدردانی می‌کنم. او واقعا یک تیم و شرکت بزرگ ایجاد کرده است. (و اگر نمی دانستید، او یک چهره کلیدی در توسعه کل صنعت ما بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، این مصاحبه ویدیویی را که او با بری در سال 2020 انجام داد، تماشا کنید.)

و فقط به عنوان یک یادآوری: اگر می خواهید آخرین اخبار جستجو، تجزیه و تحلیل و اطلاعات در صندوق ورودی خود را داشته باشید، حتماً در خبرنامه Search Engine Land مشترک شوید.

با تشکر از تیم جستجوگر زمین

علیرغم لیست طولانی کارهای سئوی ما، رشد ترافیک و مخاطب در جهت درستی است:

 • جلسات – افزایش 30٪
 • بازدید از صفحه – 25% افزایش
 • کاربران – افزایش 16 درصدی
 • ترافیک جستجوی ارگانیک – افزایش 22٪
 • ترافیک مستقیم – افزایش 34 درصدی

آینده زمین موتور جستجو چیست؟

صحبت از سال 2023 – من خیلی زود به دنبال مشارکت کنندگان جدید خواهم بود. جزئیات بیشتر در راه است. اما اگر می‌خواهید در زمین موتور جستجو مشارکت داشته باشید، سال 2023 ممکن است سال شما باشد.

افزایش ترافیک و مخاطب

انتظارات زیادی در سال 2023 وجود دارد.

هر دو نمایش بالاترین رتبه بندی مخاطبان را در تاریخ رسانه درب سوم داشتند. بیش از 8500 بازاریاب جستجو برای هر دو رویداد ثبت نام کردند.

بعلاوه، ما چند ویژگی معمولی جدید را معرفی خواهیم کرد که امیدواریم مورد پسند شما قرار گیرد.

Search Engine Land تیم کوچکی دارد. اما همانطور که استیو جابز فقید زمانی گفت: “یک تیم کوچک از بازیکنان +A می توانند دور یک تیم غول پیکر متشکل از بازیکنان B و C بچرخند.”

و چیزهای بیشتری در راه است.

همچنین در لیست کارهای ما: برخی به روز رسانی های طولانی مدت جداول تناوبی محبوب SEO و PPC ما و راهنماهای همراه.