TikTok حالت عکس و 7 ابزار ویرایش جدید را منتشر کرد

تو عمیق تر می توانید این اطلاعیه را از TikTok بخوانید اینجا.

درباره نویسنده

سازندگان و کاربران ممکن است به زودی انتخاب کنند که کدام پلتفرم را حفظ کنند و کدام یک را کنار بگذارند زیرا این دو تقریباً یکسان به نظر می رسند. بازاریابان و برندها باید از ابزارها و ویژگی های جدید استفاده کنند و از هر دو پلتفرم برای دستیابی به بازارهای هدف خود استفاده کنند.


جدید در زمین موتورهای جستجو

حالت عکس. اگر ترجیح می‌دهید به جای ویدیو عکس پست کنید، فرمت چرخ فلک تصاویر ثابت شما را یکی پس از دیگری نمایش می‌دهد. همچنین می توانید یک موسیقی متن موسیقی اضافه کنید. بینندگان پست‌های چرخ فلک شما می‌توانند با سرعت خود تند تند بکشند.

چرا ما اهمیت می دهیم. برنامه‌های اینستاگرام برای دو برابر کردن Reels باعث شد برخی سازندگان و اینفلوئنسرها از اینکه پلتفرم متا تلاش می‌کرد بیش از حد به TikTok شبیه شود، ناراحت شدند. بنابراین جای تعجب نیست که TikTok در مبارزه خود برای جلب نظر رقبا با توضیحات طولانی تر و یک حالت عکس جدید که آشنا به نظر می رسد، دست بزند.

توصیف شخصیت های گسترده ماه گذشته ما اعلام کردیم که TikTok اکنون اجازه می دهد تا توضیحات طولانی تر از حداکثر 2000 کاراکتر را ارائه دهد. اینها اکنون هم برای محتوای ویدئویی و هم برای محتوای حالت عکس در دسترس هستند. این امکان بهینه سازی SEO را فراهم می کند و همچنین به سازندگان اجازه می دهد تا زیرنویس های خود را گسترش دهند تا اطلاعات بیشتری در مورد محتوای خود داشته باشند.

TikTok به تازگی حالت عکس و همچنین هفت ابزار ویرایش جدید را برای سازندگان معرفی کرده است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/tiktok-releases-photo-mode-and-7-new-editing-tools-388576چه خبر. هفت ویژگی ویرایش جدید اکنون در ایالات متحده و اکثر مناطق جهان در دسترس هستند. این ابزارها به سازندگان اجازه می‌دهند تا کلیپ‌های خود را درست در پلتفرم TikTok تنظیم کنند.

  • ویرایش کلیپ ها: کلیپ های ویدیویی را روی هم قرار دهید، برش دهید و تقسیم کنید
  • ویرایش صداها: برش دهید، کوتاه کنید و مدت زمان صداها را تنظیم کنید
  • ویرایش و موقعیت متن: به سادگی ویرایش، موقعیت و تنظیم مدت زمان متن
  • همپوشانی ها را اضافه کنید: برای انباشتن تصویر در تصویر (یا ویدیو در ویدئو) همپوشانی عکس و ویدیو اضافه کنید
  • تنظیم سرعت ویدئو: سرعت کلیپ های ویدیویی را کم یا زیاد کنید
  • محتوای قاب: چرخش یا بزرگنمایی در داخل و خارج از قاب کلیپ های جداگانه
  • افکت های صوتی اضافه کنید. موسیقی متن موسیقی را به فیلم ها و چرخ فلک های عکس اضافه کنید