TikTok ویژگی محتوای ممتاز خود، سری، را برای سازندگان بیشتری باز می کند

عمیق تر در TikTok یک ویژگی «سری» را معرفی می کند که سازندگان را قادر می سازد قسمت های برتر را بفروشند.


سریال چیست یک سری TikTok می‌تواند از حداکثر ۸۰ ویدیو تشکیل شده باشد که هر کدام حداکثر ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. سازندگان TikTok می‌توانند قیمت‌های خود را از 1 تا 190 دلار تعیین کنند. تمام محتوای سری TikTok پشت یک دیوار پرداخت است.

اعلامیه. امروز به عنوان آپدیت به اضافه شد اعلامیه اصلی TikTok از سری.

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. سازندگان اکنون به طور بالقوه دارای یک جریان درآمد جدید هستند که به آنها برای ایجاد محتوای با کیفیت بالاتر که بینندگان بیشتری را جذب می کند، پاداش می دهد.

سازندگانی که شرایط خاص واجد شرایط بودن را دارند، اکنون می‌توانند برای پیوستن به ویژگی محتوای ممتاز TikTok، سری، درخواست دهند.

درباره نویسنده

دنی گودوین

چه کسی اکنون واجد شرایط است. سازندگان باید حداقل 18 سال سن داشته باشند و دارای:

  • اکانتی که حداقل 30 روز از آن می گذرد.
  • در 30 روز گذشته چهار یا بیشتر ویدیوی عمومی پست کرده است.
  • حداقل 1000 بازدید ویدیوی «معتبر» در 30 روز گذشته.
  • 10000 فالوور یا بیشتر
    • اگر کمتر از 10000 دنبال کننده دارید اما سایر معیارها را دارید، می توانید با ارائه پیوندی به محتوای ممتازی که قبلاً در پلتفرم های دیگر فروخته اید از طریق مرکز سازندگان TikTok درخواست دهید.

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به عنوان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آخرین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آخرین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر مدیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search بوده است. ساعت موتور (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/tiktok-opens-series-more-creators-427959