YouTube در حال آزمایش یک برگه جدید “تبلیغات” است

برگه تبلیغات جدید در استودیوی YouTube است و راهی برای آسان‌تر کردن خرید تبلیغات، در مقایسه با مسیر سنتی Google Ads Manager است. اگر سازندگان به ابزار جدید دسترسی داشته باشند، برگه را در بخش تبلیغات در صفحه محتوای استودیو پیدا خواهند کرد.

چرا ما اهمیت می دهیم. این ویژگی جدید به سازندگان و تبلیغ‌کنندگان کانال اجازه می‌دهد تا کانال‌های خود را بدون پرداختن به تبلیغات گوگل توسعه دهند. با این حال، این نیز راهی برای یوتیوب برای کسب درآمد بیشتر از تبلیغات است. سازندگان کانال که دانش اجرای تبلیغات کانال یا ویدیو را از طریق پلتفرم پیچیده‌ای مانند Google Ads نداشتند، اکنون می‌توانند این کار را راحت‌تر انجام دهند. اما سازندگانی که تازه وارد این پلتفرم شده‌اند باید احتیاط کنند، بهترین شیوه‌های Google Ads را بیاموزند، و تبلیغات خود را با بودجه کمی قبل از مقیاس‌گذاری آزمایش کنند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

تبلیغ‌کنندگان با تجربه نیز می‌توانند از تب تبلیغات استفاده کنند. اگرچه اکثر آنها به احتمال زیاد انصراف می دهند و به روش سنتی Google Ads پایبند هستند.


شنیده‌ایم که سازندگان ابزارهای بیشتری را برای کمک به رشد کانال خود و دستیابی به مخاطبان گسترده‌تری می‌خواهند، بنابراین ما در حال آزمایش یک گردش کار ساده‌تر به‌جای Google Ads در استودیو هستیم. اگر در این آزمایش هستید، یک برگه جدید «تبلیغات» را در صفحه محتوای استودیو خواهید دید.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/youtube-is-testing-a-new-promotions-tab-387605آنچه یوتیوب می گوید. یوتیوب فکر می‌کند که برگه تبلیغات جدید باعث می‌شود مدیران کانال‌های بیشتری تبلیغات سریعی را برای محتوای خود اجرا کنند.

YouTube یک برگه تبلیغات اضافه کرده است تا به سازندگان اجازه دهد کانال‌ها و ویدیوهای خود را بدون نیاز به رفتن از طریق Google Ads Manager تبلیغ کنند.

درباره نویسنده

اطلاعیه را بخوانید. می توانید این اطلاعیه را از یوتیوب بخوانید اینجا.